Jednoduchý pospolitý ľud sa asi nikdy nepoučí

1. júla 2022, otvorenamysel, Nezaradené

Máme pár rokov pravdepodobne po najťažšej fáze pandémie geneticky modifikovaného vírusu SARS-COV-2 a mnohí ľudia sa stále nepoučili….
Mnohí ľudia sú akosi zadebnení vo vlastných toxických myšlienkových bublinách, ktoré im strpčujú život a poškodzujú zdravie.
Ľudia na to mali veľa času, aby zistili, že veľké množstvá rafinovaného cukru, ktoré sa pridávajú napríklad do otrávenej vody cukrom ako Coca Cola, Pepsi, Kofola a podobný hnus ohrozujúci a poškodzujúci verejné zdravie na čele so zmrzlinou, ale oni nie. Chodia si po vonku sa „schladiť“ predčasnou smrťou v kornútku, za ktorú nemajú problém si zaplatiť peniazmi, ktoré zarobili.
Takže zhrnuté a podčiarknuté, sprostí ľudia si vlastne za svoje zarobené peniaze kupujú predčasnú smrť ešte stále aj po vypustení alebo uniknutí rýchlo sa šíriaceho respiračného GMO vírusu…
Sná´ď k tomu už len napíšem jedno objasnenie, ktoré títo ľudia buď nevedia, alebo vedia, ale sú proste tak sprostí, že im to je jedno a pred svojim zdravím uprednostnia ukájanie závislosti na rafinovanom cukre, ktorý je 8x návykovejší než kokaín, no okrem toho spôsobuje odvápňovanie kostí. Biele krvinky, alfa a omega imunity, sa tvoria práve v kostnej dreni. Čo znamená, že na svoj vývoj a rast potrebujú práve dostatok vápnika. Vplyvom veľkého množstva rafinovaného cukru, aké je napríklad v zmrzline alebo v sladených žbrdnách, sa ich biele krvinky nedokážu dostatočne vyvinúť a opúšťajú kostnú dreň nedozreté a slabé, neschopné dostatočne chrániť ľudský organizmus okrem iného aj pred vírusmi. A verte mi, že tá biela sterilná voda, ktorú dnes volajú mlieko to nezachráni.
Ak by ste sa predsa len po prečítaní tohto článku nad sebou zamysleli a chceli spraviť pozitívnu životnú zmenu, určite odporúčam začať konzumovať celý mak, ten obsahuje zo všetkých potravín najviac vápnika. No musí byť celý, keďže pri jeho mletí sa uvoľňuje kadmium, ktoré zo zomletého maku organizmus vstrebe na rozdiel od celého maku, kde kadmium organizmus v „guľôčkach“ maku vytrávi von.