Založ si blog

Ilúzia „modernej“ medicíny

„Naša civilizácia je vyspelá akurát tak vo vlastnej zaostalosti.“ Matej Kečkéš

Tvárime sa akí sme „moderní“, a pri tom sme takí sprostí, že ORGANICKÉ choroby organických ľudských bytostí sa snažíme liečiť syntetikami umelo vyrobenými v laboratóriách. A pri tom sa nedokážeme riadiť ani len elementárnymi znalosťami z biológie, nie, prednosť pred nimi má totižto chamtivosť, arogancia a nekonečná honba za nekonečným ziskom aj cez mŕtvoly. Keby nemala, tak by na mnohých základných školách mali biológiu častejšie ako jedenkrát do týždňa, a potom že ľudia nevedia nič o tom, že sú vlastne organické bytosti. Kto by pre boha nevedel, že je organická bytosť, a že nejaké syntetiká jej spôsobia akurát tak hormonálnu nerovnováhu mozgových hormónov, že potom ani len nedokáže prísť na to, že je vlastne organická bytosť. A zrazu si isté korporácie dosadia novú vládu, aby jej ľudia ľahšie uverili ako im zázrakom odrazu ide o naše zdravie a snažia sa nás presvedčiť, že imunitu nám vybuduje sociálna izolácia, rúška a nejaké syntetické vakcíny, vyvolávajúce autoimunitné ochorenia. A nie prírodné vitamíny, minerály, polysacharidy, a hlavne triterpény, ktoré chránia DNA pred poškodením a majú silné antivírusové účinky.

Niekedy mám skrátka pocit, že táto civilizácia skončí skôr než dosiahne akýsi pomyselný vrchol svojho vývoja, pretože namiesto toho aby sa vyvíjala, tak práveže degeneruje a ironické na tom je, že sa degeneruje sama. Odrazu je všetko „smart“, všetko okrem ľudí. Tí sa radšej spijú, zlikvidujú si zdravie svojich pľúc 30 ročným fajčením napríklad, a potom musia na pľúcnu ventiláciu, vraj kvôli vírusu, mhm, jasné, a ja žeriem seno.

Táto takzvaná moderná medicína, je najviac zaostalá a najviac primitívna medicína, ktorá zo všetkých druhov medicíny v podstate existuje. Napríklad ajurvéda či tradičná čínska medicína sú podstatne staršie, staré celé tisícročia a paradoxne omnoho účinnejšie, pretože liečia príčinu ochorení a nie ich následky. Ďalšia irónia tohto celého je, že bez pôvodnej prírodnej medicíny by táto moderná syntetická nikdy v podstate nevznikla, keďže využíva chemické vzorce odvodené z prírodných látok. Žiaľ ich využíva veľmi nešťastne, inak by nenarastal počet chorých ľudí s cukrovkou, automunitnými chorobami, a to vrátane malých detí.

Ďalším veľkým paradoxom je, že práve ľudia, ktorí využívajú prírodnú medicínu, sú viac zdraví, takže sú aj viac ekonomickí, keďže sú menej chorí, nechodia tak často na PNky, tým pádom viac zarobia a tým pádom aj viac minú. Sú efektívnejší, majú viac prírodným vitamínov, minerálov, polysacharidov, pretože ich užívajú aj preventívne, takže ich mozog pracuje lepšie, keďže netrpí hormonálnou nerovnováhou ani psychickými problémami, ktoré spôsobuje nedostatok vitamínov a minerálov.

„Pristupujte k potravinám ako k liečivu, inak budete jesť lieky“

Steve Jobs

Fakty a mýty o ľudskom mozgu

26.02.2021

Mozog je najkomplexnejším orgánom v ľudskom tele. Často môžete počuť, že ľudia ho používajú iba 10%. Je to pravda? Akú časť mozgu človek používa? Je to mozog, ktorý určuje, ako človek vníma svet okolo seba. V priemere váži asi 1,5 kg a skladá sa zo 100 miliárd neurónov – buniek, ktoré vnímajú a prenášajú informácie [1] . Akú [...]

Neurogenéza – rast nových mozgových neurónov alebo ako si zvýšiť inteligenciu

18.02.2021

Termín neurogenéza znamená doslovne náhly nárast značne veľkého množstva mozgových neurónov vo veľmi krátkom časovom období. Tento jav má silu zmeniť osobnosť a povahové vlastnosti človeka k lepšiemu. Taktiež obnovuje mozog ľudí, ktorí prestali piť avšak majú ho poškodený následkom dlhodobého pitia alkoholu. Existuje niekoľko spôsobov ako ho dosiahnuť. Jedným a [...]

Psychologická operácia covid-19

17.02.2021

Každému súdnemu a logicky zmýšľajúcemu človeku je jasné, že celé núdzové stavy a lockdowny tu nie sú pre „ochranu“ zdravia ľudí. Určite odrazu zázrakom chcú zdravie ľudí chrániť ľudia, ktorí nás celé desaťročia trovia otráveným jedlom plným toxickej chémie alebo otrávenou vodou, žuvačkami, ktoré sú kvôli aspartamu neurotoxické, a teda zabíjajú [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini: Koaličná kríza je divadlo na prekrytie vážnej situácie s pandémiou

05.03.2021 14:24

Ak premiér Matovič nedokáže situáciu vo vláde vyriešiť čo najskôr, mal by podľa Pellegriniho podať demisiu a umožniť predčasné voľby.

remišová

Naď vyzval Remišovú, aby nepočúvala Sulíka. Ministerka: V OĽANO vám ide len o moc

05.03.2021 14:12

"Predčasné voľby by priviedli túto krajinu do katastrofy," skonštatovala šéfka Za ľudí.

váha, spravodlivosť, misky

Premrhanie príležitosti reformy súdnej mapy by pocítil najmä občan, zhodli sa vrcholní predstavitelia justície

05.03.2021 13:33

Zhodli sa na tom predseda Najvyššieho súdu Ján Šikuta, generálny prokurátor Maroš Žilinka a predseda Slovenskej advokátskej komory Viliam Karas.

matovič

Matovič ďakuje Maďarom za pomoc so Sputnikom, prehliada rokovanie v Komárne

05.03.2021 13:29, aktualizované: 14:42

Ivan Korčok zdôraznil, že otázka dvojakého občianstva je výsostne slovenskou záležitosťou a nie je predmetom bilaterálnych vzťahov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 12374x
Priemerná čítanosť článkov: 1237x

Autor blogu

Kategórie