Založ si blog

Sprisahanie je skutočné

Sprisahanie je skutočný preklad z anglického conspiracy. Slovo konšpirácia je nespisovný anglicizmus na zmätenie más v digitálnom online priestore.

Pretože sprisahanie nevzniká ani sa neprejavuje písaním článkov, úvah či diametrálne odlišným politickým postojom. Sprisahanie elít z USA a Nemecka sa však aktuálne aplikuje na Ukrajine v plnej miere.

Bayer, nemecká farmaceutická spoločnosť stavia konštrukcie na pestovanie plodín pre GMO kontroverznú firmu, ktorá vyrába rakovinotvorné pesiticídy a herbicídy Round-up, Monsanto.

Áno, presne to Monsanto, v ktorom má neusvedčený pedofil Bill Gates, ktorý nedávno geneticky modifikoval komáre, veľké investície. A to Monsanto, ktoré v USA prehralo súdny spor so záhradníkom, ktorý z postrekovania plodín ich prípravkom dostal rakovinu.

A ak si niekto myslí, že obilie od Monsanta, ktoré akurát odobruje EÚ na prúdenie do Európskej únie, je zdraviu nezávadné, tak nech sa prv skúsi logicky zamyslieť nad tým, prečo sa do toho zapája jedna z najväčších európských farmaceutických korporácií Bayer, ktorá počas 2. svetovej vojny financovala Hitlera.

Teda spoločnosť, ktorá vyrába rakovinotvorné pesticídy a herbicídy ako napr. ten Round-up, a ktorá spolupracuje s fašistickou pharma mafiou Bayer, určite nemá na Ukrajine za ľubom nič dobré pre naše zdravie.

Že Rusi sú fašisti? Nie, fašisti sú v Európskej únii a v USA, nájdete ich v Bruseli, v Bielom dome či v Pentagone.

Zdroje:
https://www.usubc.org/site/member-news/bayer-has-started-construction-of-plant-in-ukraine

https://www.reuters.com/article/idUSL5N0E51CM/

O fašistickej spoločnosti Bayer:
https://encyclopedia.ushmm.org/content/en/article/bayer

THC ako neuroprotektívny antioxidant

13.03.2024

THC je antioxidant, ktorý chráni mozgové neuróny pred glutamátovou toxicitou, avšak iba v jeho čistej forme. Samozrejme ani fajčením zeleného čaju, človek z čaju neprijme žiadne antioxidanty. Samozrejme pri zelenom čaji stačí teplota na ich vylúhovanie 70-80°C, pri THC je to však až nad 170°C. Všetky kanabinoidy totižto patria do skupiny antioxidantov. A keďže THC je [...]

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Uhly pohľadu na konflikt na Ukrajine a mier

23.02.2023

Každá strana si predstavuje mier po svojom. Podľa západnej oligarchie a USA by bol mier, keby vládli celému svetu, získali ruské nerastné bohatstvo a všade by behali duševné transgedner poruchy, muži, čo si vo svojej pomätenosti myslia, že sú ženy a naopak. Ale to je duševná porucha, keď niekto nie je stotožnený so svojou prirodzenou a vrodenou identitou a sexualitou.Podľa [...]

Israel Palestinians

Do Rafahu vstúpili izraelské tanky, z mesta ušlo milión ľudí

28.05.2024 11:31

Izraelská armáda začala pozemnú operáciu v Rafahu pred troma týždňami.

polícia, policajná páska

Na ceste smerom na Breziny vo Zvolenskom okrese sa prepadol most

28.05.2024 11:25

Obchádzka vedie cez Ostrú Lúku.

NATO, Ukrajina

Ak Rusi prelomia ukrajinskú obranu, vyšleme tam našich vojakov, varuje Poľsko a Pobaltie

28.05.2024 11:11

Nemali by sme vylúčiť vyslanie svojich vojakov, uviedol poľský minister Sikorski.

nehoda, D1, hasiči

Polícia začala v súvislosti s nehodou na D1 trestné stíhanie. Prezidentka vyjadrila sústrasť rodinám hasičov

28.05.2024 10:25

Životy dvoch hasičov si vyžiadala nehoda na diaľnici D1 pri Hornej Strede. Pri hasení požiaru auta na diaľnici narazil do stojacich zasahujúcich vozidiel kamión.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 69973x
Priemerná čítanosť článkov: 2058x

Autor blogu

Kategórie