Založ si blog

Uhly pohľadu na konflikt na Ukrajine a mier

Každá strana si predstavuje mier po svojom. Podľa západnej oligarchie a USA by bol mier, keby vládli celému svetu, získali ruské nerastné bohatstvo a všade by behali duševné transgedner poruchy, muži, čo si vo svojej pomätenosti myslia, že sú ženy a naopak. Ale to je duševná porucha, keď niekto nie je stotožnený so svojou prirodzenou a vrodenou identitou a sexualitou.
Podľa Rusov bude mier vtedy, keď sa im Ukrajina vzdá a prestanú sa na Ukrajine diať kadejaké zverstvá. Čo je jednoznačne viac logické.
Rastislav Káčer sa vyjadril v štýle, že iba hlupáci chcú mier za cenu zničenia Ukrajiny. To má síce pravdu, ale nečakal by som od ministra zahraničných vecí, že bude taký geopolitický analfabet, že si vo svojej (s)prostoduchosti naozaj môže myslieť, že vojna bude na celom území Ukrajiny. A ž to potom vyzerá, že celému západu na čele so sociopatom Zelenskym je úplne jedno koľko Ukrajincov zahynie, keď nie sú schopní sa vzdať jadrovej veľmoci.
Mier môže zabezpečiť jedine to, keď sa Ukrajina vzdá Rusku, pretože jedine to zachráni ďalšie životy ľudí ako nevinných Ukrajincov, ale aj Rusov a zastaví šírenie konfliktu, agresiu a dodávanie ďalších zbraňových nástrojov na vraždenie! A potom samozrejme nové dohody o neútočení jednak západu a jeho ukrajinských bábok na Rusko a Ruska na západ a Ukrajinu.
Vladimír Putin povedal veľkú pravdu, keď povedal, že jadrové mocnosti vojny neprehrávajú, a preto sa čudujem v akej povýšeneckej arogancií a namyslenosti si Zelenskyj môže myslieť, že dokáže poraziť svetovú jadrovú mocnosť?! Dodávanie zbraní vojnu nezastaví a mier nenastolí. Dodávanie zbraní nie je cesta k mieru, ale k ešte väčšej agresii a k ešte väčšiemu konfliktu a krviprelievaniu. Sociopat Zelenskyj by podľa svojho tvrdenia zrejme uvítal aj 3. svetovú vojnu! Podľa jeho výroku: „Takže si myslím, že musíme využiť akýkoľvek formát, akúkoľvek šancu na to, aby sa uskutočnili rokovania, na to, aby sme mohli hovoriť s Putinom. Ak ale tieto pokusy zlyhajú, bude to znamenať tretiu svetovú vojnu,“

Jednak bol to práve on kto odmietol Putinove požiadavky a pred celou inváziou to bolo práve NATO a USA kto odmietlo Putinove bezpečnostné požiadavky. Tak logicky keď svetovej jadrovej mocnosti niekto odmietne bezpečnosť, tak si ju musí nastoliť sama, pretože inej cesty niet.
Nemôže byť Zelenskyj predsa taký hlúpy, aby veril v nejaké rozprávky, že dokáže poraziť Rusko. Alebo je úplne fakt až tak arogantný a mentálne narušený, že je kvôli jednej krajine, ktorá ani nie je v NATO, v EÚ, dokonca má ešte vyššiu mieru korupcie než už beztak korupciou prehnité Slovensko, schopný obetovať celý svet a vyprovokovať 3. svetovú vojnu lebo jeho ješitnosť a arogancia mu nedovolia sa vzdať svetovej jadrovej mocnosti?! Ukrajina je oproti Rusku maličká a tento arogantný blázon by mal pochopiť, že Rusko ako najväčšia krajina na Zemi je podporovaná a spojenecká s najľudnatejšou krajinou na Zemi – s Čínou!
Takže otázka nie je kto vyhrá, pretože iba blázon si môže myslieť, že svetová jadrová mocnosť prehrá, ale otázkou je kedy a za akých podmienok Rusko vyhrá. Moja predikcia je, že buď sa západ uvedomí a bude sám vyžadovať od Zelenského aby sa vzdal, aby konečne nastal mier a neprepukla ešte väčšia vojna, čo sa podľa mňa stane až v prípade, že by naozaj Rusom preskočilo a chceli by zabrať celé územie Ukrajiny a dostali by sa až na jej západ. Alebo je ešte možnosť, že sa dohodnú, lenže tu ide o dohodu pre ruskú bezpečnosť, ktorú bude musieť globálne západ a USA akceptovať a nie ignorovať. Bez bezpečnostných záruk Ruska, ktoré je obklučované vojenskými základňami NATO mier tak skoro nebude.

Samozrejme neobhajujem žiadnu politickú stranu, len objektívne konštatujem, že žiť v predstave, že zajac porazí medveďa je choré, a ešte viac choré je posielať tomu zajacovi na to stále viac mrkiev a zajacov, medveď sa akurát viac nažerie.

A ešte filozoficky dodám, že sloboda nemôže byť jednostranná. Pretože to nie je sloboda, ale otroctvo, ktoré sa len falošne maskuje za slobodu.

Západné zvrátené kultúrne a morálne hodnoty nemajú so slobodomyseľnosťou nič spoločné. Pretože ak presadzujú propagovanie duševných porúch a trestajú, cenzorujú či umlčiavajú ľudí, ktorí to kritizujú, to nie je sloboda, to nie je MIER! To je otroctvo.

Sprisahanie je skutočné

17.03.2024

Sprisahanie je skutočný preklad z anglického conspiracy. Slovo konšpirácia je nespisovný anglicizmus na zmätenie más v digitálnom online priestore. Pretože sprisahanie nevzniká ani sa neprejavuje písaním článkov, úvah či diametrálne odlišným politickým postojom. Sprisahanie elít z USA a Nemecka sa však aktuálne aplikuje na Ukrajine v plnej miere. Bayer, nemecká [...]

THC ako neuroprotektívny antioxidant

13.03.2024

THC je antioxidant, ktorý chráni mozgové neuróny pred glutamátovou toxicitou, avšak iba v jeho čistej forme. Samozrejme ani fajčením zeleného čaju, človek z čaju neprijme žiadne antioxidanty. Samozrejme pri zelenom čaji stačí teplota na ich vylúhovanie 70-80°C, pri THC je to však až nad 170°C. Všetky kanabinoidy totižto patria do skupiny antioxidantov. A keďže THC je [...]

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Kaczynski lech

Poľská vláda čelí kritike za spochybnenie ruskej stopy v Kaczyňského kauze

19.04.2024 23:16

Letecké nešťastie sa odohralo 10. apríla 2010 pri meste Smolensk na západe Ruska.

Navaľná

Julija Navaľná prevzala nemeckú Cenu za slobodu médií

19.04.2024 21:51

Manželia Navaľní dostali toto ocenenie "za odvahu prejavenú v hnutí odporu a za odvážny a nenásilný boj proti brutálnej diktatúre v Rusku"

súd, manhattan

Pred súdom na Manhattane, kde prebieha proces s Trumpom, sa zapálil muž

19.04.2024 20:37, aktualizované: 22:18

Polícia neskôr oznámila jeho totožnosť. Jeho čin mohol byť motivovaný konšpiračnými teóriami.

Azerbajdžan / Vojak /

Arménsko súhlasilo s vrátením štyroch okupovaných dedín Azerbajdžanu

19.04.2024 20:07

Dohoda sa zrodila na stretnutí, ktoré viedli podpredsedovia vlád oboch krajín.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 68325x
Priemerná čítanosť článkov: 2010x

Autor blogu

Kategórie