Založ si blog

Jediný zmysel dáva to, že nič nedáva zmysel

Je veľmi pozoruhodné ako väčšina ľudí prijala vyhlásenie WHO o celosvetovej pandémii. Na to aby však mohla byť pandémia by musela byť najprv v mnohých štátoch epidémia. Pôvodná definícia epidémie znela, že musí byť naraz infikovaných minimálne 12% populácie daného štátu na to, aby v ňom bola epidémia.

K tomu však vôbec neprišlo, pretože to by muselo byť naraz infikovaných minimálne cca 660 000 Slovákov!

Z daného teda jasné vyplýva, že WHO si tesne pred tým, než vyhlásilo pandémiu zmenilo definíciu toho, čo pandémia znamená, len preto, aby ju mohli vyhlásiť, aby nakoniec mohli byť vyhlásené núdzové stavy v mnohých štátoch s obmedzovaním ľudských práv a slobôd!

Ešte veríte na pandémiu? Ja teda nie. Iste nejaký vírus tu je, avšak kto vie ako dlho.

Totižto v normálnych prípadoch trvá celé roky kým je identifikovaný a izolovaný nejaký vírus, SARS-COV-2 tu pokojne tak môže byť už roky ak nie desaťročia.

A ďalším veľkým klamstvom a podvodom na ľuďoch sú vakcíny, za ktoré neberie firma zodpovednosť a navyše nás ešte klamú, že sú účinné aj pri nových mutáciách, na ktorých však žiadne klinické testy týchto vakcín neboli uskutočnené! Ako to teda môžu vedieť? Nijako, nevedia to. Otázne je teda, čo je naozaj v tých vakcínach, aký je pôvod geneticky modifikovaného mRNA v týchto vakcínach a prečo ho tak EÚ pretláča?! Keď GMO potraviny sú pre ich nebezpečnosť zakázané v celej EÚ, ale GMO vakcíny nám idú vnucovať? Niečo tu smrdí a veľmi. Všetko je to v podstate iba o tom, aby si ľudia zvykli byť obmedzovaní na svojich právach, aby tak mohol byť nastolený Nový Svetový Poriadok, po novom s názvom Veľký Reset. Aby ľudia do budúcna neprotestovali za svoje práva a slobody. Nevieme nakoľko ovplyvnia tieto mRNA vakcíny naše DNA. A nech nikto neklame, že neovplyvnia, všetko predsa ovplyvňuje DNA, aj jedlo, ktoré jeme, voda, ktorú pijeme a život, ktorý vedieme. A mRNA slúži ako editor DNA, podáva mu informácie, a tým sa podieľa na jeho oprave, ak je poškodené.

Fakty a mýty o ľudskom mozgu

26.02.2021

Mozog je najkomplexnejším orgánom v ľudskom tele. Často môžete počuť, že ľudia ho používajú iba 10%. Je to pravda? Akú časť mozgu človek používa? Je to mozog, ktorý určuje, ako človek vníma svet okolo seba. V priemere váži asi 1,5 kg a skladá sa zo 100 miliárd neurónov – buniek, ktoré vnímajú a prenášajú informácie [1] . Akú [...]

Neurogenéza – rast nových mozgových neurónov alebo ako si zvýšiť inteligenciu

18.02.2021

Termín neurogenéza znamená doslovne náhly nárast značne veľkého množstva mozgových neurónov vo veľmi krátkom časovom období. Tento jav má silu zmeniť osobnosť a povahové vlastnosti človeka k lepšiemu. Taktiež obnovuje mozog ľudí, ktorí prestali piť avšak majú ho poškodený následkom dlhodobého pitia alkoholu. Existuje niekoľko spôsobov ako ho dosiahnuť. Jedným a [...]

Psychologická operácia covid-19

17.02.2021

Každému súdnemu a logicky zmýšľajúcemu človeku je jasné, že celé núdzové stavy a lockdowny tu nie sú pre „ochranu“ zdravia ľudí. Určite odrazu zázrakom chcú zdravie ľudí chrániť ľudia, ktorí nás celé desaťročia trovia otráveným jedlom plným toxickej chémie alebo otrávenou vodou, žuvačkami, ktoré sú kvôli aspartamu neurotoxické, a teda zabíjajú [...]

Svetlana Cichanovská

Bielorusko žiada Litvu o vydanie Cichanovskej, minister poslal Lukašenkovi jasný odkaz

05.03.2021 12:57

Bieloruská opozičná líderka odišla z krajiny krátko po augustových prezidentských voľbách.

Jasenov / Hrad /

Zrúcanina Jasenovského hradu začína mať podobu fotografií zo začiatku 20. storočia

05.03.2021 12:23

Svoju takmer pôvodnú podobu získala na Jasenovskom hrade vstupná bašta, uceleným objektom je už aj kaplnka a tiež objekt prachárne.

Igor Matovič, Zuzana Čaputová

Vládu (nielen Matovičovu) môže položiť aj parlament

05.03.2021 12:16

Parlamentu na vyslovenie nedôvery vláde stačí 76 poslancov.

Charkov

Reakcia na Matovičov vtip: Vandali posprejovali slovenský konzulát

05.03.2021 10:31, aktualizované: 11:06

Odkaz "Vymeníme Slovensko za Krym" nasprejovali v ukrajinskom Charkove.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 12365x
Priemerná čítanosť článkov: 1237x

Autor blogu

Kategórie