Založ si blog

Geoinžinerstvo a jeho chemtrails

Geoinžinersky študijný program je zameraný na „výskum“ vypúšťania určitých látok v ionosfére a stratosfére a ich vplyv na odrážanie slnečného svetla naspäť do Vesmíru ako súčasť „boja“ proti globálnemu otepľovaniu.

https://geoengineering.environment.harvard.edu/geoengineering

Samozrejme je to skôr snaha zabrániť globálnej zmene klímy, ktorá vždy viedla k evolúcii živočíchov.

Vezmime si už len také potraviny, tzv. otraviny, ktoré sú otrávené toxickými chemikáliami ako sú rôzne umelé sladidlá, farbivá, ochucovadlá, konzervanty, emulgátory a pod. Z nich časom človek ochorie, zhorší sa jeho potenciál sebarozvoja a ak z toho dostane nejakú chronickú chorobu jeho deti taktiež nebudú zdravé – je to reverzná evolúcia, ktorá robí ľudí slabšími, hlúpejšími. Jej zástancami a hlavnými sponzormi sú farmaceutický priemysel, ktorý financuje aj Bill Gates, ktorý sa hrá na „boha“.

Zoberme si, že máme tu otrávené potraviny, otrávenú vodu z vodovodu, je dokázané, že jej dlhodobé a pravidelné pitie vedie k hormonálnej nerovnováhe aj mozgových hormónov! A ďalej chemikálie, ktoré nám nad hlavami prostredníctvom geoinžinerstva odrážajú liečivé slnečné lúče preč do Vesmíru! A samozrejme GMO vírusy vo vakcínach, ktoré nás taktiež poškodzujú.

Toto je reálne spiknutie istých globálnych elít voči ľudstvu. A je len na nás ako s tým naložíme a čo s tým spravíme. Každý musíme začať sám od seba a snažiť sa o svoj duševný rast neustále.

„Každý človek je vyvolený, vyvolený svojou dušou, avšak nie každý kráča vo svojej podstate.“

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Uhly pohľadu na konflikt na Ukrajine a mier

23.02.2023

Každá strana si predstavuje mier po svojom. Podľa západnej oligarchie a USA by bol mier, keby vládli celému svetu, získali ruské nerastné bohatstvo a všade by behali duševné transgedner poruchy, muži, čo si vo svojej pomätenosti myslia, že sú ženy a naopak. Ale to je duševná porucha, keď niekto nie je stotožnený so svojou prirodzenou a vrodenou identitou a sexualitou.Podľa [...]

Vidieť zatmenie Slnka holými očami je krásny zážitok

25.10.2022

V roku 2013 som si pri zatmení Slnka pomyslel, že Slnko je zakryté mesiacom. Mesiac slúži na odrážanie slnečného svetla, preto dochádza aj k „zatmeniu“ Zeme, na planétu Zem dopadá menej svetla. A to práve preto, že mesiac toto svetlo odráža naspäť do Vesmíru, preto ho na Zem dopadá menej, zhruba v podobnej intenzite ako pri západe alebo východe Slnka. A západ a [...]

putin

Putinove ciele na Ukrajine? Všetky zlyhali, pripúšťa poslanec vládnej strany

04.06.2023 06:00

„V ktorom z týchto bodov sme dosiahli výsledky? Ani jednom. Navyše niektoré z nich prestali mať akýkoľvek zmysel," hovorí poslanec Putinovho Jednotného Ruska.

šimečka, sulík, pellegrini, fico

Hlas a Republika ohrozujú Smer. Uvidíme súboj dvojičiek? Prepojení sú aj PS a Saska, voliči spájanie nechcú

04.06.2023 06:00

Hitom týchto volieb je aj spájanie strán. Aj keď sa o ňom hovorí mesiace, stranám sa to nedarí a voliči im odkázali jasné nie.

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 60928x
Priemerná čítanosť článkov: 1904x

Autor blogu

Kategórie