Založ si blog

Geoinžinerstvo a jeho chemtrails

Geoinžinersky študijný program je zameraný na „výskum“ vypúšťania určitých látok v ionosfére a stratosfére a ich vplyv na odrážanie slnečného svetla naspäť do Vesmíru ako súčasť „boja“ proti globálnemu otepľovaniu.

https://geoengineering.environment.harvard.edu/geoengineering

Samozrejme je to skôr snaha zabrániť globálnej zmene klímy, ktorá vždy viedla k evolúcii živočíchov.

Vezmime si už len také potraviny, tzv. otraviny, ktoré sú otrávené toxickými chemikáliami ako sú rôzne umelé sladidlá, farbivá, ochucovadlá, konzervanty, emulgátory a pod. Z nich časom človek ochorie, zhorší sa jeho potenciál sebarozvoja a ak z toho dostane nejakú chronickú chorobu jeho deti taktiež nebudú zdravé – je to reverzná evolúcia, ktorá robí ľudí slabšími, hlúpejšími. Jej zástancami a hlavnými sponzormi sú farmaceutický priemysel, ktorý financuje aj Bill Gates, ktorý sa hrá na „boha“.

Zoberme si, že máme tu otrávené potraviny, otrávenú vodu z vodovodu, je dokázané, že jej dlhodobé a pravidelné pitie vedie k hormonálnej nerovnováhe aj mozgových hormónov! A ďalej chemikálie, ktoré nám nad hlavami prostredníctvom geoinžinerstva odrážajú liečivé slnečné lúče preč do Vesmíru! A samozrejme GMO vírusy vo vakcínach, ktoré nás taktiež poškodzujú.

Toto je reálne spiknutie istých globálnych elít voči ľudstvu. A je len na nás ako s tým naložíme a čo s tým spravíme. Každý musíme začať sám od seba a snažiť sa o svoj duševný rast neustále.

„Každý človek je vyvolený, vyvolený svojou dušou, avšak nie každý kráča vo svojej podstate.“

Sprisahanie je skutočné

17.03.2024

Sprisahanie je skutočný preklad z anglického conspiracy. Slovo konšpirácia je nespisovný anglicizmus na zmätenie más v digitálnom online priestore. Pretože sprisahanie nevzniká ani sa neprejavuje písaním článkov, úvah či diametrálne odlišným politickým postojom. Sprisahanie elít z USA a Nemecka sa však aktuálne aplikuje na Ukrajine v plnej miere. Bayer, nemecká [...]

THC ako neuroprotektívny antioxidant

13.03.2024

THC je antioxidant, ktorý chráni mozgové neuróny pred glutamátovou toxicitou, avšak iba v jeho čistej forme. Samozrejme ani fajčením zeleného čaju, človek z čaju neprijme žiadne antioxidanty. Samozrejme pri zelenom čaji stačí teplota na ich vylúhovanie 70-80°C, pri THC je to však až nad 170°C. Všetky kanabinoidy totižto patria do skupiny antioxidantov. A keďže THC je [...]

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 22:50

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 71885x
Priemerná čítanosť článkov: 2114x

Autor blogu

Kategórie