Založ si blog

Slovenské novinárske kačice (hoaxy)

Neviem či si pamätáte, mnoho ľudí pod zvýšeným tlakom, stresom a nervozitou akosi rýchlejšie stráca pamäť, a táto pandémia tomuto žiaľ len napomáha, očividne na niekoho objednávku, ale pred necelým rokom a pol písali naši „nezávislí“ novinári zo skorumpovaného plátku aktuality.sk o tom ako je covid-pass hoax a nič také vraj na Slovensku nebude. Bolo to práve po tom, čo reálne nezávislé médiá ako hlavnespravy.sk a zemavek.sk písali o tom ako zavedú covid-pass, kde bude mať človek záznam o očkovaní na covid-19 a nebude môcť bez covid-passu cestovať za hranice našej republiky. Žiaľ ako vidíte nejednalo sa o žiadny hoax. Hoax bol to, že to mal byť hoax. Takže reálne hoaxy šíria skorumpované plátky ako aktuality.sk, ktoré píšu články na zákazku a nie podľa reálnych informácii.

Samozrejme dnes sa už z akéhosi nezmyselného dôvodu absolútne nepoužíva výraz „novinárska kačica“, ale už len hoax. Očividne preto, že ten pojem vzbudzuje iný dojem a je jasné, že ako novinárska kačica nemôže byť označené niečo čo sa ukáže časom ako pravdivé, prečo sú potom informácie, ktoré sa ukážu ako pravdivé označované za hoaxy?! A nie je náhodou to práve HOAX označovať pravdivé informácie za hoaxy?!
Prečo sa nad týmto reálne ľudia nezamýšľajú? A ďalším faktom je, že
celé toto očkovanie je jasný do očí bijúci podvod, teda pre racionálne uvažujúcich ľudí, hlavne keď podľa všetkých štatistík má cca 80% ľudí mierny – ľahký priebeh a očkovanie nechráni pred šírením vírusu, ako uviedol aj exminister zdravotníctva Marek Krajčí, ale len pred ťažkým priebehom, z toho vyplýva, že očkovať má zmysel len cca 20% kritickej populácie, ktorá môže mať ťažký priebeh, to zistí predsa každý z výsledkov preventívnej prehliadky v akom stave má svoju imunitu, tak je to jasný podvod, tak ako celá táto falošná pandémia, ktorá je len výsledkom kombinácie slabého respiračného vírusu s mocnými tohto sveta. Skôr než na vírus ľudia umierajú na svoju imunitnú nedostatočnosť, strach, stres, nervozitu a zanedbanú lekársku starostlivosť, v časoch, keď sú falošne označované prírodné lieky s tisícročnými tradíciami za „výživové doplnky“ a toxické umelé laboratórne chemikálie pozliepané dokopy, ktoré len umelo potláčajú príznaky chorôb, za LIEKY! Toto je reálny hoax. Že v lekárňach predávajú lieky, to je hoax, v lekárňach predávajú jedy, ktoré Vás len majú udržiavať chorých aby ste boli čo najviac od nich závislí a brali ich postupne stále viac a viac, len aby na vašom zdraví profitoval tento fašistický farmaceutický mafiánsky kartel!

Divoký údiv

08.05.2021

Zišli sa tie kmene, kmene nesúrodých druhov,v krásu sfarbené, o niečo ako pocit prosiace.Prebývajú všade vôkol, cítia ich aj koníky slnečných lúčov,lúčov, ktoré vypaľujú medzery do našich životov.Musíme skákať, lietať, sa aj jašiť atie temné tiene do jadra Zeme splašiť.Idea prebývajúca v tých čo žijú na vetvách vesmíru,toho, ktorý je známy aj samotnej [...]

Posolstvo citu

08.05.2021

Si, na obzore bdel by si,život šťastný, na jeho struny hral by si.Poznatkom živým skúsil si,sťa milosť vládnuca v tvoju tvár,nezná hraníc, jej poslovi daj dar.Príde znova, príde zas,jeho život roztriedi mnohých z nás. Pokora a úcta, sláva im,v duši divokej, púťou zmenenej.Hra, ktorej končí sa tvarv jej miesení divých látok,príde ten oslobodzujúci poznatok.Úskoky [...]

Extrémilium

08.05.2021

Hľa, noci dlhé, deň tmavý a láska skrytá.Ja čakám kým objavím ťa v srdci samotnom,ponorím sa do krásy, sním s tebou v náručí zamatovom.Vzduch čerstvý do pľúc vrážajúc, chýbaš, však ja cítim, že si.Niekde vôkol, kde hraniciam unikol obraz a ja vnímam, milujem,dýcham dušu tvojich šťastných očí,tam pozornosť mi vždy skočí. Koná sa tá [...]

Fond vzájomnej pomoci

Matovičov fond pomoci by bol bez peňazí milionára na mizine, z OĽaNO už nedáva nikto nič

09.05.2021 06:30

Na transparentnom účte Fondu vzájomnej pomoci je 479-tisíc eur. Keby nebolo polmilónového príspevku od podnikateľa Milana Fiľa, už by bol na mizine.

Nikanor Melia

EÚ zaplatila kauciu za prepustenie hlavného predstaviteľa gruzínskej opozície z väzby

08.05.2021 21:42

Toto gesto pritom Európska únia označila za "dôležitý krok k ukončeniu politickej krízy v Gruzínsku".

Nicola Sturgeonová / Škótsko /

Stúpenci nezávislosti Škótska získali väčšinu v miestnom parlamente

08.05.2021 20:26, aktualizované: 22:17

To im dáva priestor na presadenie referenda o vystúpení zo Spojeného kráľovstva. To však nechce pripustiť britský premiér Boris Johnson.

Miloš Zeman

Zeman vymenoval 17 nových generálov, je medzi nimi i rektorka Univerzity obrany v Brne

08.05.2021 19:31

Rektorka Univerzity obrany Zuzana Kročová sa stala iba treťou generálkou českých ozbrojených síl.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 21370x
Priemerná čítanosť článkov: 1018x

Autor blogu

Kategórie