Založ si blog

Slovenské novinárske kačice (hoaxy)

Neviem či si pamätáte, mnoho ľudí pod zvýšeným tlakom, stresom a nervozitou akosi rýchlejšie stráca pamäť, a táto pandémia tomuto žiaľ len napomáha, očividne na niekoho objednávku, ale pred necelým rokom a pol písali naši „nezávislí“ novinári zo skorumpovaného plátku aktuality.sk o tom ako je covid-pass hoax a nič také vraj na Slovensku nebude. Bolo to práve po tom, čo reálne nezávislé médiá ako hlavnespravy.sk a zemavek.sk písali o tom ako zavedú covid-pass, kde bude mať človek záznam o očkovaní na covid-19 a nebude môcť bez covid-passu cestovať za hranice našej republiky. Žiaľ ako vidíte nejednalo sa o žiadny hoax. Hoax bol to, že to mal byť hoax. Takže reálne hoaxy šíria skorumpované plátky ako aktuality.sk, ktoré píšu články na zákazku a nie podľa reálnych informácii.

Samozrejme dnes sa už z akéhosi nezmyselného dôvodu absolútne nepoužíva výraz „novinárska kačica“, ale už len hoax. Očividne preto, že ten pojem vzbudzuje iný dojem a je jasné, že ako novinárska kačica nemôže byť označené niečo čo sa ukáže časom ako pravdivé, prečo sú potom informácie, ktoré sa ukážu ako pravdivé označované za hoaxy?! A nie je náhodou to práve HOAX označovať pravdivé informácie za hoaxy?!
Prečo sa nad týmto reálne ľudia nezamýšľajú? A ďalším faktom je, že
celé toto očkovanie je jasný do očí bijúci podvod, teda pre racionálne uvažujúcich ľudí, hlavne keď podľa všetkých štatistík má cca 80% ľudí mierny – ľahký priebeh a očkovanie nechráni pred šírením vírusu, ako uviedol aj exminister zdravotníctva Marek Krajčí, ale len pred ťažkým priebehom, z toho vyplýva, že očkovať má zmysel len cca 20% kritickej populácie, ktorá môže mať ťažký priebeh, to zistí predsa každý z výsledkov preventívnej prehliadky v akom stave má svoju imunitu, tak je to jasný podvod, tak ako celá táto falošná pandémia, ktorá je len výsledkom kombinácie slabého respiračného vírusu s mocnými tohto sveta. Skôr než na vírus ľudia umierajú na svoju imunitnú nedostatočnosť, strach, stres, nervozitu a zanedbanú lekársku starostlivosť, v časoch, keď sú falošne označované prírodné lieky s tisícročnými tradíciami za „výživové doplnky“ a toxické umelé laboratórne chemikálie pozliepané dokopy, ktoré len umelo potláčajú príznaky chorôb, za LIEKY! Toto je reálny hoax. Že v lekárňach predávajú lieky, to je hoax, v lekárňach predávajú jedy, ktoré Vás len majú udržiavať chorých aby ste boli čo najviac od nich závislí a brali ich postupne stále viac a viac, len aby na vašom zdraví profitoval tento fašistický farmaceutický mafiánsky kartel!

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Uhly pohľadu na konflikt na Ukrajine a mier

23.02.2023

Každá strana si predstavuje mier po svojom. Podľa západnej oligarchie a USA by bol mier, keby vládli celému svetu, získali ruské nerastné bohatstvo a všade by behali duševné transgedner poruchy, muži, čo si vo svojej pomätenosti myslia, že sú ženy a naopak. Ale to je duševná porucha, keď niekto nie je stotožnený so svojou prirodzenou a vrodenou identitou a sexualitou.Podľa [...]

Vidieť zatmenie Slnka holými očami je krásny zážitok

25.10.2022

V roku 2013 som si pri zatmení Slnka pomyslel, že Slnko je zakryté mesiacom. Mesiac slúži na odrážanie slnečného svetla, preto dochádza aj k „zatmeniu“ Zeme, na planétu Zem dopadá menej svetla. A to práve preto, že mesiac toto svetlo odráža naspäť do Vesmíru, preto ho na Zem dopadá menej, zhruba v podobnej intenzite ako pri západe alebo východe Slnka. A západ a [...]

putin

Putinove ciele na Ukrajine? Všetky zlyhali, pripúšťa poslanec vládnej strany

04.06.2023 06:00

„V ktorom z týchto bodov sme dosiahli výsledky? Ani jednom. Navyše niektoré z nich prestali mať akýkoľvek zmysel," hovorí poslanec Putinovho Jednotného Ruska.

šimečka, sulík, pellegrini, fico

Hlas a Republika ohrozujú Smer. Uvidíme súboj dvojičiek? Prepojení sú aj PS a Saska, voliči spájanie nechcú

04.06.2023 06:00

Hitom týchto volieb je aj spájanie strán. Aj keď sa o ňom hovorí mesiace, stranám sa to nedarí a voliči im odkázali jasné nie.

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 60930x
Priemerná čítanosť článkov: 1904x

Autor blogu

Kategórie