Založ si blog

Slovenské novinárske kačice (hoaxy)

Neviem či si pamätáte, mnoho ľudí pod zvýšeným tlakom, stresom a nervozitou akosi rýchlejšie stráca pamäť, a táto pandémia tomuto žiaľ len napomáha, očividne na niekoho objednávku, ale pred necelým rokom a pol písali naši „nezávislí“ novinári zo skorumpovaného plátku aktuality.sk o tom ako je covid-pass hoax a nič také vraj na Slovensku nebude. Bolo to práve po tom, čo reálne nezávislé médiá ako hlavnespravy.sk a zemavek.sk písali o tom ako zavedú covid-pass, kde bude mať človek záznam o očkovaní na covid-19 a nebude môcť bez covid-passu cestovať za hranice našej republiky. Žiaľ ako vidíte nejednalo sa o žiadny hoax. Hoax bol to, že to mal byť hoax. Takže reálne hoaxy šíria skorumpované plátky ako aktuality.sk, ktoré píšu články na zákazku a nie podľa reálnych informácii.

Samozrejme dnes sa už z akéhosi nezmyselného dôvodu absolútne nepoužíva výraz „novinárska kačica“, ale už len hoax. Očividne preto, že ten pojem vzbudzuje iný dojem a je jasné, že ako novinárska kačica nemôže byť označené niečo čo sa ukáže časom ako pravdivé, prečo sú potom informácie, ktoré sa ukážu ako pravdivé označované za hoaxy?! A nie je náhodou to práve HOAX označovať pravdivé informácie za hoaxy?!
Prečo sa nad týmto reálne ľudia nezamýšľajú? A ďalším faktom je, že
celé toto očkovanie je jasný do očí bijúci podvod, teda pre racionálne uvažujúcich ľudí, hlavne keď podľa všetkých štatistík má cca 80% ľudí mierny – ľahký priebeh a očkovanie nechráni pred šírením vírusu, ako uviedol aj exminister zdravotníctva Marek Krajčí, ale len pred ťažkým priebehom, z toho vyplýva, že očkovať má zmysel len cca 20% kritickej populácie, ktorá môže mať ťažký priebeh, to zistí predsa každý z výsledkov preventívnej prehliadky v akom stave má svoju imunitu, tak je to jasný podvod, tak ako celá táto falošná pandémia, ktorá je len výsledkom kombinácie slabého respiračného vírusu s mocnými tohto sveta. Skôr než na vírus ľudia umierajú na svoju imunitnú nedostatočnosť, strach, stres, nervozitu a zanedbanú lekársku starostlivosť, v časoch, keď sú falošne označované prírodné lieky s tisícročnými tradíciami za „výživové doplnky“ a toxické umelé laboratórne chemikálie pozliepané dokopy, ktoré len umelo potláčajú príznaky chorôb, za LIEKY! Toto je reálny hoax. Že v lekárňach predávajú lieky, to je hoax, v lekárňach predávajú jedy, ktoré Vás len majú udržiavať chorých aby ste boli čo najviac od nich závislí a brali ich postupne stále viac a viac, len aby na vašom zdraví profitoval tento fašistický farmaceutický mafiánsky kartel!

Sprisahanie je skutočné

17.03.2024

Sprisahanie je skutočný preklad z anglického conspiracy. Slovo konšpirácia je nespisovný anglicizmus na zmätenie más v digitálnom online priestore. Pretože sprisahanie nevzniká ani sa neprejavuje písaním článkov, úvah či diametrálne odlišným politickým postojom. Sprisahanie elít z USA a Nemecka sa však aktuálne aplikuje na Ukrajine v plnej miere. Bayer, nemecká [...]

THC ako neuroprotektívny antioxidant

13.03.2024

THC je antioxidant, ktorý chráni mozgové neuróny pred glutamátovou toxicitou, avšak iba v jeho čistej forme. Samozrejme ani fajčením zeleného čaju, človek z čaju neprijme žiadne antioxidanty. Samozrejme pri zelenom čaji stačí teplota na ich vylúhovanie 70-80°C, pri THC je to však až nad 170°C. Všetky kanabinoidy totižto patria do skupiny antioxidantov. A keďže THC je [...]

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Navaľná

Julija Navaľná prevzala nemeckú Cenu za slobodu médií

19.04.2024 21:51

Manželia Navaľní dostali toto ocenenie "za odvahu prejavenú v hnutí odporu a za odvážny a nenásilný boj proti brutálnej diktatúre v Rusku"

súd, manhattan

Pred súdom na Manhattane, kde prebieha proces s Trumpom, sa zapálil muž

19.04.2024 20:37, aktualizované: 22:18

Polícia neskôr oznámila jeho totožnosť. Jeho čin mohol byť motivovaný konšpiračnými teóriami.

Azerbajdžan / Vojak /

Arménsko súhlasilo s vrátením štyroch okupovaných dedín Azerbajdžanu

19.04.2024 20:07

Dohoda sa zrodila na stretnutí, ktoré viedli podpredsedovia vlád oboch krajín.

šimkovičová

Šimkovičová kritizuje slovenské umenie na Bienále v Benátkach: Nerobte hanbu kultúre už aj v zahraničí

19.04.2024 19:30

Ide o reakciu na prítomnosť bývalej ministerky kultúry Silvie Hroncovej na Bienále v Benátkach. Súčasťou vernisáže bol aj protest zástupcov kultúrnej obce.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 68323x
Priemerná čítanosť článkov: 2010x

Autor blogu

Kategórie