Založ si blog

Faloš a pokrytectvo západnej oligarchie

Paradoxom situácie na Ukrajine je, že všetky média, ktoré vlastnia západní oligarchovia prepojení a kontrolujúci slovenských kvázi politikov neustále ospevujú Ukrajinu aká je úžasná, ako jej treba pomôcť, zachraňovať civilistov a podobne.
Škoda, že toto celé ospevovanie začína a končí týmto ospevovaním, čiže sú to v podstate len prázdne reči, nulitné nič neznamenajúce prázdne frázy. Keďže v reálnom svete to je prevažne zadĺžené slovenské či poľské obyvateľstvo, ktoré im pomáha. Prečo im nepomáhajú títo miliardári vlastniaci médiá, ktorým prikazujú aby ospevovali Ukrajinu a „vynášali ju do nebies“?! Pretože v skutočnosti sú to len falošné psychopatické, prípadne sociopatické hyeny, ktoré sledujú len svoje vlastné záujmy a prostriedky.
Týmto ich pokrytectvom len odhaľujú svoju pravú tvár. A Grohling sa tam už potichu uškŕňa popod fúze, že bude na Slovensku „viac“ učiteľov a zdravotníkov, ktorí sem utečú z Ukrajiny. Oni ich tu vítajú, dávajú im štartovné „finančné“ balíčky na prvý mesiac, samozrejme z našich daní, lebo ich tu potrebujú ako soľ.
Ale iste za celý konflikt na Ukrajine nesie zodpovednosť len Rusko a „zlý vrah“ Putin. Kdežto starý dobrotivý dedko Biden sa obetuje a rozdáva všade naokolo, ibaže by nie.
Ale to nevadí, však predsa západná propaganda je už tak domotaná, že si ani neuvedomuje, že je propagandou a hlasno trúbi, že existuje len „prokremeľská propaganda“. Fakt?! A to zo západných médií, ktoré vlastnia oligarchovia, ktorí zvysoka serú na ukrajinský ľud ide potom čo?! Čistý výplach mozgov s poslednou tisíckou mozgových neurónov?
Treba sa v prvom rade zamyslieť nad tým, kto stojí za ktorými médiami reálne a či naozaj niečo dobrotivé a šľachetné robí, alebo je to len klasický typ amerického „filantropa“, ktorý si o sebe vo svojej egomaniackej nadutosti myslí, že je spasiteľ sveta lebo financuje neziskovky. Jasné, však neziskovky sú úžasný prostriedok na pranie špinavých peňazí, stačí, že im pošlete, resp. „darujete“ svoju miliardu, keď spravia čo chcete, oni nemusia vykázať žiadny zisk, keďže sú neziskovky a hupľa zlato štrngá ostošesť.
Ale to asi musíte mať trochu viac v mozgu než trápnych tisíc mozgových neurónov, aby ste si uvedomili, že pravda je schéma faktov a činov, a nie schéma kontroly a prázdnych rečí. Na to potrebujete mať logické myslenie, určite nie kritické, kde Vám niekto bude chcieť podprahovo vsugerovať o čom máte rozmýšľať kriticky a o čom nie, lebo to je psychologická manipulácia, ktorej účelom je sledovanie zas len vlastných záujmov, a ktorou sa vyznačujú práve psychopati, teda duševne narušení ľudia.
Prajem krásny večer plný uvedomovania si skutočných činov, ktoré sú reálne zistiteľné, prípadne opodstatnené minulosťou. Lebo minulosť sa nedá oklamať. 😉

Uhly pohľadu na konflikt na Ukrajine a mier

23.02.2023

Každá strana si predstavuje mier po svojom. Podľa západnej oligarchie a USA by bol mier, keby vládli celému svetu, získali ruské nerastné bohatstvo a všade by behali duševné transgedner poruchy, muži, čo si vo svojej pomätenosti myslia, že sú ženy a naopak. Ale to je duševná porucha, keď niekto nie je stotožnený so svojou prirodzenou a vrodenou identitou a sexualitou.Podľa [...]

Vidieť zatmenie Slnka holými očami je krásny zážitok

25.10.2022

V roku 2013 som si pri zatmení Slnka pomyslel, že Slnko je zakryté mesiacom. Mesiac slúži na odrážanie slnečného svetla, preto dochádza aj k „zatmeniu“ Zeme, na planétu Zem dopadá menej svetla. A to práve preto, že mesiac toto svetlo odráža naspäť do Vesmíru, preto ho na Zem dopadá menej, zhruba v podobnej intenzite ako pri západe alebo východe Slnka. A západ a [...]

Americká dem(ent)okracia sa zničí sama

23.09.2022

Údaje z výskumu americkej Princetonovej univerzity hovoria, že 90 percent amerických občanov, ktorí zarábajú menej ako zvyšných desať percent, má takmer nulový vplyv na politický kurz krajiny. Čo sa čudovať, Američania bez rozdielu, či si zvolia demokratov alebo republikánov, sú aj tak neustále utláčaní neoliberálnou ideológiou, ktorá je pretláčaná všade do nových [...]

poland military base

USA majú v Poľsku prvú stálu základňu na východe: Sme tu, aby sme zostali

21.03.2023 20:29

Spojené štáty v utorok slávnostne začali prevádzku svojej prvej stálej vojenskej posádky v Poľsku a na východnom krídle NATO.

Dračí dub z Lozorna

Európskym stromom roka je poľský dub Fabrykant, druhý skončil slovenský Dračí dub z Lozorna

21.03.2023 19:46

Majestátny dub Fabrykant z poľského mesta Lodž zvíťazil s veľkým náskokom v ankete o Európsky strom roka. Druhý je slovenský Dračí dub.

Andrej Stančík

Slovensko vypočúvali v Bruseli o stave právneho štátu, kritika podľa Stančika nezaznela

21.03.2023 19:16

Päť členských krajín EÚ vrátane Slovenska podstúpilo v utorok v Bruseli vypočúvanie v rámci každoročného dialógu o právnom štáte.

vojenské cvičenie, Slovenský štít 2023, vojaci, armáda, vo

Na Slovensku sú vojaci zo siedmich krajín NATO. Armáda simulovala aktiváciu Článku 5. Rusko je hrozba, vyhlásil Naď

21.03.2023 18:27

Rusko je hrozba, ale spojenci nás chránia, vyhlásil Naď na vojenskom cvičení Slovenský štít 2023.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 31
Celková čítanosť: 58326x
Priemerná čítanosť článkov: 1881x

Autor blogu

Kategórie