Založ si blog

Faloš a pokrytectvo západnej oligarchie

Paradoxom situácie na Ukrajine je, že všetky média, ktoré vlastnia západní oligarchovia prepojení a kontrolujúci slovenských kvázi politikov neustále ospevujú Ukrajinu aká je úžasná, ako jej treba pomôcť, zachraňovať civilistov a podobne.
Škoda, že toto celé ospevovanie začína a končí týmto ospevovaním, čiže sú to v podstate len prázdne reči, nulitné nič neznamenajúce prázdne frázy. Keďže v reálnom svete to je prevažne zadĺžené slovenské či poľské obyvateľstvo, ktoré im pomáha. Prečo im nepomáhajú títo miliardári vlastniaci médiá, ktorým prikazujú aby ospevovali Ukrajinu a „vynášali ju do nebies“?! Pretože v skutočnosti sú to len falošné psychopatické, prípadne sociopatické hyeny, ktoré sledujú len svoje vlastné záujmy a prostriedky.
Týmto ich pokrytectvom len odhaľujú svoju pravú tvár. A Grohling sa tam už potichu uškŕňa popod fúze, že bude na Slovensku „viac“ učiteľov a zdravotníkov, ktorí sem utečú z Ukrajiny. Oni ich tu vítajú, dávajú im štartovné „finančné“ balíčky na prvý mesiac, samozrejme z našich daní, lebo ich tu potrebujú ako soľ.
Ale iste za celý konflikt na Ukrajine nesie zodpovednosť len Rusko a „zlý vrah“ Putin. Kdežto starý dobrotivý dedko Biden sa obetuje a rozdáva všade naokolo, ibaže by nie.
Ale to nevadí, však predsa západná propaganda je už tak domotaná, že si ani neuvedomuje, že je propagandou a hlasno trúbi, že existuje len „prokremeľská propaganda“. Fakt?! A to zo západných médií, ktoré vlastnia oligarchovia, ktorí zvysoka serú na ukrajinský ľud ide potom čo?! Čistý výplach mozgov s poslednou tisíckou mozgových neurónov?
Treba sa v prvom rade zamyslieť nad tým, kto stojí za ktorými médiami reálne a či naozaj niečo dobrotivé a šľachetné robí, alebo je to len klasický typ amerického „filantropa“, ktorý si o sebe vo svojej egomaniackej nadutosti myslí, že je spasiteľ sveta lebo financuje neziskovky. Jasné, však neziskovky sú úžasný prostriedok na pranie špinavých peňazí, stačí, že im pošlete, resp. „darujete“ svoju miliardu, keď spravia čo chcete, oni nemusia vykázať žiadny zisk, keďže sú neziskovky a hupľa zlato štrngá ostošesť.
Ale to asi musíte mať trochu viac v mozgu než trápnych tisíc mozgových neurónov, aby ste si uvedomili, že pravda je schéma faktov a činov, a nie schéma kontroly a prázdnych rečí. Na to potrebujete mať logické myslenie, určite nie kritické, kde Vám niekto bude chcieť podprahovo vsugerovať o čom máte rozmýšľať kriticky a o čom nie, lebo to je psychologická manipulácia, ktorej účelom je sledovanie zas len vlastných záujmov, a ktorou sa vyznačujú práve psychopati, teda duševne narušení ľudia.
Prajem krásny večer plný uvedomovania si skutočných činov, ktoré sú reálne zistiteľné, prípadne opodstatnené minulosťou. Lebo minulosť sa nedá oklamať. 😉

Sprisahanie je skutočné

17.03.2024

Sprisahanie je skutočný preklad z anglického conspiracy. Slovo konšpirácia je nespisovný anglicizmus na zmätenie más v digitálnom online priestore. Pretože sprisahanie nevzniká ani sa neprejavuje písaním článkov, úvah či diametrálne odlišným politickým postojom. Sprisahanie elít z USA a Nemecka sa však aktuálne aplikuje na Ukrajine v plnej miere. Bayer, nemecká [...]

THC ako neuroprotektívny antioxidant

13.03.2024

THC je antioxidant, ktorý chráni mozgové neuróny pred glutamátovou toxicitou, avšak iba v jeho čistej forme. Samozrejme ani fajčením zeleného čaju, človek z čaju neprijme žiadne antioxidanty. Samozrejme pri zelenom čaji stačí teplota na ich vylúhovanie 70-80°C, pri THC je to však až nad 170°C. Všetky kanabinoidy totižto patria do skupiny antioxidantov. A keďže THC je [...]

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

irán, izrael, útok

Irán nainštaloval nové centrifúgy v stredisku na spracovanie uránu

13.06.2024 21:14

Západné krajiny Irán dlhodobo podozrievajú, že má v úmysle vyrobiť jadrovú zbraň.

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04, aktualizované: 22:27

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Macron hrá po prehre v eurovoľbách vabank. Ako môže jeho pád ovplyvniť úniu?

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 70480x
Priemerná čítanosť článkov: 2073x

Autor blogu

Kategórie