Založ si blog

Faloš a pokrytectvo západnej oligarchie

Paradoxom situácie na Ukrajine je, že všetky média, ktoré vlastnia západní oligarchovia prepojení a kontrolujúci slovenských kvázi politikov neustále ospevujú Ukrajinu aká je úžasná, ako jej treba pomôcť, zachraňovať civilistov a podobne.
Škoda, že toto celé ospevovanie začína a končí týmto ospevovaním, čiže sú to v podstate len prázdne reči, nulitné nič neznamenajúce prázdne frázy. Keďže v reálnom svete to je prevažne zadĺžené slovenské či poľské obyvateľstvo, ktoré im pomáha. Prečo im nepomáhajú títo miliardári vlastniaci médiá, ktorým prikazujú aby ospevovali Ukrajinu a „vynášali ju do nebies“?! Pretože v skutočnosti sú to len falošné psychopatické, prípadne sociopatické hyeny, ktoré sledujú len svoje vlastné záujmy a prostriedky.
Týmto ich pokrytectvom len odhaľujú svoju pravú tvár. A Grohling sa tam už potichu uškŕňa popod fúze, že bude na Slovensku „viac“ učiteľov a zdravotníkov, ktorí sem utečú z Ukrajiny. Oni ich tu vítajú, dávajú im štartovné „finančné“ balíčky na prvý mesiac, samozrejme z našich daní, lebo ich tu potrebujú ako soľ.
Ale iste za celý konflikt na Ukrajine nesie zodpovednosť len Rusko a „zlý vrah“ Putin. Kdežto starý dobrotivý dedko Biden sa obetuje a rozdáva všade naokolo, ibaže by nie.
Ale to nevadí, však predsa západná propaganda je už tak domotaná, že si ani neuvedomuje, že je propagandou a hlasno trúbi, že existuje len „prokremeľská propaganda“. Fakt?! A to zo západných médií, ktoré vlastnia oligarchovia, ktorí zvysoka serú na ukrajinský ľud ide potom čo?! Čistý výplach mozgov s poslednou tisíckou mozgových neurónov?
Treba sa v prvom rade zamyslieť nad tým, kto stojí za ktorými médiami reálne a či naozaj niečo dobrotivé a šľachetné robí, alebo je to len klasický typ amerického „filantropa“, ktorý si o sebe vo svojej egomaniackej nadutosti myslí, že je spasiteľ sveta lebo financuje neziskovky. Jasné, však neziskovky sú úžasný prostriedok na pranie špinavých peňazí, stačí, že im pošlete, resp. „darujete“ svoju miliardu, keď spravia čo chcete, oni nemusia vykázať žiadny zisk, keďže sú neziskovky a hupľa zlato štrngá ostošesť.
Ale to asi musíte mať trochu viac v mozgu než trápnych tisíc mozgových neurónov, aby ste si uvedomili, že pravda je schéma faktov a činov, a nie schéma kontroly a prázdnych rečí. Na to potrebujete mať logické myslenie, určite nie kritické, kde Vám niekto bude chcieť podprahovo vsugerovať o čom máte rozmýšľať kriticky a o čom nie, lebo to je psychologická manipulácia, ktorej účelom je sledovanie zas len vlastných záujmov, a ktorou sa vyznačujú práve psychopati, teda duševne narušení ľudia.
Prajem krásny večer plný uvedomovania si skutočných činov, ktoré sú reálne zistiteľné, prípadne opodstatnené minulosťou. Lebo minulosť sa nedá oklamať. 😉

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Uhly pohľadu na konflikt na Ukrajine a mier

23.02.2023

Každá strana si predstavuje mier po svojom. Podľa západnej oligarchie a USA by bol mier, keby vládli celému svetu, získali ruské nerastné bohatstvo a všade by behali duševné transgedner poruchy, muži, čo si vo svojej pomätenosti myslia, že sú ženy a naopak. Ale to je duševná porucha, keď niekto nie je stotožnený so svojou prirodzenou a vrodenou identitou a sexualitou.Podľa [...]

Vidieť zatmenie Slnka holými očami je krásny zážitok

25.10.2022

V roku 2013 som si pri zatmení Slnka pomyslel, že Slnko je zakryté mesiacom. Mesiac slúži na odrážanie slnečného svetla, preto dochádza aj k „zatmeniu“ Zeme, na planétu Zem dopadá menej svetla. A to práve preto, že mesiac toto svetlo odráža naspäť do Vesmíru, preto ho na Zem dopadá menej, zhruba v podobnej intenzite ako pri západe alebo východe Slnka. A západ a [...]

osprey lietadlo

Pri Japonsku sa do mora zrútilo americké vojenské lietadlo

29.11.2023 08:29

Blízko ostrova Jakušima na juhozápade Japonska sa v stredu do oceánu zrútil americké armádne lietadlo V-22 Osprey s ôsmimi ľuďmi na palube.

Izrael, Palestína, rukojemníci, Pásmo Gazy

Izrael zadržal po začiatku vojny oveľa viac Palestínčanov, ako ich prepustil za rukojemníkov

29.11.2023 07:45

Izrael dostal zoznam rukojemníkov zadržiavaných v Pásme Gazy, ktorí majú byť prepustení Hamasom.

kwinterova

Šikana sa u nás často bagatelizuje, dospelí zlyhávajú tam, kde by mali ísť príkladom

29.11.2023 07:25

Sociálna pedagogička Katarína Winterová o šikane medzi deťmi, ale aj o tom, čo robiť, aby sa deti dokázali zastať jeden druhého.

Nehoda, ilustračná, sklo

Na Srí Lanke havaroval autobus s českými turistami, traja ľudia sú zranení

29.11.2023 07:12

Na Srí Lanke v stredu ráno havaroval autobus s českými turistami, keď sa na železničnom priecestí zrazil s vlakom.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 63738x
Priemerná čítanosť článkov: 1992x

Autor blogu

Kategórie