Založ si blog

Faloš a pokrytectvo západnej oligarchie

Paradoxom situácie na Ukrajine je, že všetky média, ktoré vlastnia západní oligarchovia prepojení a kontrolujúci slovenských kvázi politikov neustále ospevujú Ukrajinu aká je úžasná, ako jej treba pomôcť, zachraňovať civilistov a podobne.
Škoda, že toto celé ospevovanie začína a končí týmto ospevovaním, čiže sú to v podstate len prázdne reči, nulitné nič neznamenajúce prázdne frázy. Keďže v reálnom svete to je prevažne zadĺžené slovenské či poľské obyvateľstvo, ktoré im pomáha. Prečo im nepomáhajú títo miliardári vlastniaci médiá, ktorým prikazujú aby ospevovali Ukrajinu a „vynášali ju do nebies“?! Pretože v skutočnosti sú to len falošné psychopatické, prípadne sociopatické hyeny, ktoré sledujú len svoje vlastné záujmy a prostriedky.
Týmto ich pokrytectvom len odhaľujú svoju pravú tvár. A Grohling sa tam už potichu uškŕňa popod fúze, že bude na Slovensku „viac“ učiteľov a zdravotníkov, ktorí sem utečú z Ukrajiny. Oni ich tu vítajú, dávajú im štartovné „finančné“ balíčky na prvý mesiac, samozrejme z našich daní, lebo ich tu potrebujú ako soľ.
Ale iste za celý konflikt na Ukrajine nesie zodpovednosť len Rusko a „zlý vrah“ Putin. Kdežto starý dobrotivý dedko Biden sa obetuje a rozdáva všade naokolo, ibaže by nie.
Ale to nevadí, však predsa západná propaganda je už tak domotaná, že si ani neuvedomuje, že je propagandou a hlasno trúbi, že existuje len „prokremeľská propaganda“. Fakt?! A to zo západných médií, ktoré vlastnia oligarchovia, ktorí zvysoka serú na ukrajinský ľud ide potom čo?! Čistý výplach mozgov s poslednou tisíckou mozgových neurónov?
Treba sa v prvom rade zamyslieť nad tým, kto stojí za ktorými médiami reálne a či naozaj niečo dobrotivé a šľachetné robí, alebo je to len klasický typ amerického „filantropa“, ktorý si o sebe vo svojej egomaniackej nadutosti myslí, že je spasiteľ sveta lebo financuje neziskovky. Jasné, však neziskovky sú úžasný prostriedok na pranie špinavých peňazí, stačí, že im pošlete, resp. „darujete“ svoju miliardu, keď spravia čo chcete, oni nemusia vykázať žiadny zisk, keďže sú neziskovky a hupľa zlato štrngá ostošesť.
Ale to asi musíte mať trochu viac v mozgu než trápnych tisíc mozgových neurónov, aby ste si uvedomili, že pravda je schéma faktov a činov, a nie schéma kontroly a prázdnych rečí. Na to potrebujete mať logické myslenie, určite nie kritické, kde Vám niekto bude chcieť podprahovo vsugerovať o čom máte rozmýšľať kriticky a o čom nie, lebo to je psychologická manipulácia, ktorej účelom je sledovanie zas len vlastných záujmov, a ktorou sa vyznačujú práve psychopati, teda duševne narušení ľudia.
Prajem krásny večer plný uvedomovania si skutočných činov, ktoré sú reálne zistiteľné, prípadne opodstatnené minulosťou. Lebo minulosť sa nedá oklamať. 😉

Vidieť zatmenie Slnka holými očami je krásny zážitok

25.10.2022

V roku 2013 som si pri zatmení Slnka pomyslel, že Slnko je zakryté mesiacom. Mesiac slúži na odrážanie slnečného svetla, preto dochádza aj k „zatmeniu“ Zeme, na planétu Zem dopadá menej svetla. A to práve preto, že mesiac toto svetlo odráža naspäť do Vesmíru, preto ho na Zem dopadá menej, zhruba v podobnej intenzite ako pri západe alebo východe Slnka. A západ a [...]

Americká dem(ent)okracia sa zničí sama

23.09.2022

Údaje z výskumu americkej Princetonovej univerzity hovoria, že 90 percent amerických občanov, ktorí zarábajú menej ako zvyšných desať percent, má takmer nulový vplyv na politický kurz krajiny. Čo sa čudovať, Američania bez rozdielu, či si zvolia demokratov alebo republikánov, sú aj tak neustále utláčaní neoliberálnou ideológiou, ktorá je pretláčaná všade do nových [...]

Je konope/marihuana liek alebo jed?

12.08.2022

To či je konope liek alebo jed samozrejme záleží od mnohých premenných. Totižto konope známe aj ako marihuana môže byť aj liek aj jed v jednom, všetko záleží od spôsobu a dávky užitia, tak ako pri všetkom. Samozrejme je veľmi dôležité porovnávať konope s tvrdým alkoholom, ale k tomu neskôr.Ilegálne konope je pri jeho nesprávnom užití, teda fajčení jed. Keďže [...]

Ukrajina, Rusko, vojna

ONLINE: Bulharsko má pre Ukrajinu len ľahké zbrane, tanky nepošle

03.12.2022 07:40, aktualizované: 08:49

Bulharsko bolo spolu s Maďarskom a Rakúskom poslednou krajinou v Európskej únii, ktorá Ukrajine oficiálne nedodávala zbrane.

Mikuláš, Vianoce, čokoláda

Holanďania stále viac nechcú aby Čierny Peter bol čierny

03.12.2022 07:24

Holanďania sa čoraz viac stavajú proti čiernej tvári tradičnej sviatočnej postavy Zwarte Piet (Čierny Peter).

Roman Mikulec, Igor Matovič, Eduard Heger, parlament, odvolávanie, ôsmy pokus

Politológ z Trnavskej univerzity: Načo predčasné voľby? Veď v parlamente prechádzajú zákony

03.12.2022 07:20

Politológ Tomáša Jahelka pokladá za mierne zarážajúce, že prezidentka prichádza s myšlienkou predčasných volieb.

sex, vzťah, intimity

Indonézia sa chystá zákonom zakázať pohlavný styk mimo manželstva

03.12.2022 06:42

Indonézsky parlament plánuje v decembri prijať zákon, ktorým zakáže pohlavný styk mimo manželstva.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 54536x
Priemerná čítanosť článkov: 1818x

Autor blogu

Kategórie