Založ si blog

Ako rýchlo a efektívne odstrániť kurie oko

Málo kto vie ako vzniká kurie oko, čo obsahuje a ako sa dá takmer ihneď odstrániť. Ešte viac zarážajúce je, že skoro v štvrtine 21. storočia to ešte „moderná“ medicína rieši zastaralým a primitívnym spôsobom, odstrániť kurie oko z jeho povrchu rôznymi masťami či prípravkami.

Pri tom pred tým než vznikne samotné „kurie oko“ vzniká ešte niečo iné na tom istom mieste akurát pod kožou, preto si to zjavne ešte nikto alebo málokto všimol. A to je jeho koreň, malý čierny koreň, ktorý sa tiahne hlboko pod kožu. Čím dlhšie človek má kurie oko, tým viac rastie aj jeho koreň, až sa ich postupne v jednom kurom oku môže vytvoriť aj viac. Preto je najviac efektívnym spôsobom odstránenia kurieho oka vytrhnutie tohto koreňa, keď je ešte kurie oko malé, čím menšie je, tým menší je aj jeho koreň, ktorý je vhodné odstrániť pinzetou za pomoci lupy, keďže taký malý koreň je voľným okom veľmi ťažko viditeľný, avšak po jeho odstránení kurie oko samo zmizne za pár dní. Samozrejme na to aby sme sa dostali k jeho koreňu, musíme pinzetou odlupnúť vrchnú časť kurieho oka, teda „preoperovať“ sa dnu. Väčší problém nastáva, ak kurie oko rástlo dlho a jeho koreň je poriadne hlboký, jeho vytrhnutie je potom veľmi bolestivé a aj ťažšie, môže sa zlomiť na viac častí, avšak je to stále efektívnejšie než nanášanie nezmyselných mastí, keďže po vytrhnúť celého koreňa alebo koreňov kurieho oka v akomkoľvek štádiu kurie oko zmizne samovoľne. Treba ho však pozorovať najbližšie dni, či sa náhodou nezačína tvoriť nový koreň, čo sa hlavne v prípade už veľkého rozrasteného kurieho oka môže stať. A ak vzniká, vytrhnúť aj ten. Teda treba dbať na to, aby ste v kurom oku nevideli žiadne čierne časti koreňa, potom samozrejme kurie oko vyčistiť najlepšie čajovníkovým olejom.

Ako som na to prišiel? Veľmi jednoducho, mal som kurie oko, a bolo už veľmi veľké, keďže žiadne maste ani babské recepty naň nepomáhali, chcel som si ho skúsiť vytrhnúť, a ako som odstránil vrchnú časť a začal si v ňom „operovať“, zbadal som v ňom nejakú hrubú čiernu časť, ktorú keď som pinzetou potiahol, tak dosť ma to zabolelo, tak som zaťal zuby a vytiahol celý koreň kurieho oka prvýkrát v mojom živote. A aj keď to bolelo ako keby som ho ťahal až z kosti, stálo to za to, kurie oko mi konečne po dlhých mesiacoch trápenia samovoľne zmizlo behom pár dní.

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Uhly pohľadu na konflikt na Ukrajine a mier

23.02.2023

Každá strana si predstavuje mier po svojom. Podľa západnej oligarchie a USA by bol mier, keby vládli celému svetu, získali ruské nerastné bohatstvo a všade by behali duševné transgedner poruchy, muži, čo si vo svojej pomätenosti myslia, že sú ženy a naopak. Ale to je duševná porucha, keď niekto nie je stotožnený so svojou prirodzenou a vrodenou identitou a sexualitou.Podľa [...]

Vidieť zatmenie Slnka holými očami je krásny zážitok

25.10.2022

V roku 2013 som si pri zatmení Slnka pomyslel, že Slnko je zakryté mesiacom. Mesiac slúži na odrážanie slnečného svetla, preto dochádza aj k „zatmeniu“ Zeme, na planétu Zem dopadá menej svetla. A to práve preto, že mesiac toto svetlo odráža naspäť do Vesmíru, preto ho na Zem dopadá menej, zhruba v podobnej intenzite ako pri západe alebo východe Slnka. A západ a [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 60926x
Priemerná čítanosť článkov: 1904x

Autor blogu

Kategórie