Založ si blog

Ako rýchlo a efektívne odstrániť kurie oko

Málo kto vie ako vzniká kurie oko, čo obsahuje a ako sa dá takmer ihneď odstrániť. Ešte viac zarážajúce je, že skoro v štvrtine 21. storočia to ešte „moderná“ medicína rieši zastaralým a primitívnym spôsobom, odstrániť kurie oko z jeho povrchu rôznymi masťami či prípravkami.

Pri tom pred tým než vznikne samotné „kurie oko“ vzniká ešte niečo iné na tom istom mieste akurát pod kožou, preto si to zjavne ešte nikto alebo málokto všimol. A to je jeho koreň, malý čierny koreň, ktorý sa tiahne hlboko pod kožu. Čím dlhšie človek má kurie oko, tým viac rastie aj jeho koreň, až sa ich postupne v jednom kurom oku môže vytvoriť aj viac. Preto je najviac efektívnym spôsobom odstránenia kurieho oka vytrhnutie tohto koreňa, keď je ešte kurie oko malé, čím menšie je, tým menší je aj jeho koreň, ktorý je vhodné odstrániť pinzetou za pomoci lupy, keďže taký malý koreň je voľným okom veľmi ťažko viditeľný, avšak po jeho odstránení kurie oko samo zmizne za pár dní. Samozrejme na to aby sme sa dostali k jeho koreňu, musíme pinzetou odlupnúť vrchnú časť kurieho oka, teda „preoperovať“ sa dnu. Väčší problém nastáva, ak kurie oko rástlo dlho a jeho koreň je poriadne hlboký, jeho vytrhnutie je potom veľmi bolestivé a aj ťažšie, môže sa zlomiť na viac častí, avšak je to stále efektívnejšie než nanášanie nezmyselných mastí, keďže po vytrhnúť celého koreňa alebo koreňov kurieho oka v akomkoľvek štádiu kurie oko zmizne samovoľne. Treba ho však pozorovať najbližšie dni, či sa náhodou nezačína tvoriť nový koreň, čo sa hlavne v prípade už veľkého rozrasteného kurieho oka môže stať. A ak vzniká, vytrhnúť aj ten. Teda treba dbať na to, aby ste v kurom oku nevideli žiadne čierne časti koreňa, potom samozrejme kurie oko vyčistiť najlepšie čajovníkovým olejom.

Ako som na to prišiel? Veľmi jednoducho, mal som kurie oko, a bolo už veľmi veľké, keďže žiadne maste ani babské recepty naň nepomáhali, chcel som si ho skúsiť vytrhnúť, a ako som odstránil vrchnú časť a začal si v ňom „operovať“, zbadal som v ňom nejakú hrubú čiernu časť, ktorú keď som pinzetou potiahol, tak dosť ma to zabolelo, tak som zaťal zuby a vytiahol celý koreň kurieho oka prvýkrát v mojom živote. A aj keď to bolelo ako keby som ho ťahal až z kosti, stálo to za to, kurie oko mi konečne po dlhých mesiacoch trápenia samovoľne zmizlo behom pár dní.

Sprisahanie je skutočné

17.03.2024

Sprisahanie je skutočný preklad z anglického conspiracy. Slovo konšpirácia je nespisovný anglicizmus na zmätenie más v digitálnom online priestore. Pretože sprisahanie nevzniká ani sa neprejavuje písaním článkov, úvah či diametrálne odlišným politickým postojom. Sprisahanie elít z USA a Nemecka sa však aktuálne aplikuje na Ukrajine v plnej miere. Bayer, nemecká [...]

THC ako neuroprotektívny antioxidant

13.03.2024

THC je antioxidant, ktorý chráni mozgové neuróny pred glutamátovou toxicitou, avšak iba v jeho čistej forme. Samozrejme ani fajčením zeleného čaju, človek z čaju neprijme žiadne antioxidanty. Samozrejme pri zelenom čaji stačí teplota na ich vylúhovanie 70-80°C, pri THC je to však až nad 170°C. Všetky kanabinoidy totižto patria do skupiny antioxidantov. A keďže THC je [...]

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Navaľná

Julija Navaľná prevzala nemeckú Cenu za slobodu médií

19.04.2024 21:51

Manželia Navaľní dostali toto ocenenie "za odvahu prejavenú v hnutí odporu a za odvážny a nenásilný boj proti brutálnej diktatúre v Rusku"

súd, manhattan

Pred súdom na Manhattane, kde prebieha proces s Trumpom, sa zapálil muž

19.04.2024 20:37, aktualizované: 22:18

Polícia neskôr oznámila jeho totožnosť. Jeho čin mohol byť motivovaný konšpiračnými teóriami.

Azerbajdžan / Vojak /

Arménsko súhlasilo s vrátením štyroch okupovaných dedín Azerbajdžanu

19.04.2024 20:07

Dohoda sa zrodila na stretnutí, ktoré viedli podpredsedovia vlád oboch krajín.

šimkovičová

Šimkovičová kritizuje slovenské umenie na Bienále v Benátkach: Nerobte hanbu kultúre už aj v zahraničí

19.04.2024 19:30

Ide o reakciu na prítomnosť bývalej ministerky kultúry Silvie Hroncovej na Bienále v Benátkach. Súčasťou vernisáže bol aj protest zástupcov kultúrnej obce.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 68322x
Priemerná čítanosť článkov: 2009x

Autor blogu

Kategórie