Založ si blog

Jednoduchý pospolitý ľud sa asi nikdy nepoučí

Máme pár rokov pravdepodobne po najťažšej fáze pandémie geneticky modifikovaného vírusu SARS-COV-2 a mnohí ľudia sa stále nepoučili….
Mnohí ľudia sú akosi zadebnení vo vlastných toxických myšlienkových bublinách, ktoré im strpčujú život a poškodzujú zdravie.
Ľudia na to mali veľa času, aby zistili, že veľké množstvá rafinovaného cukru, ktoré sa pridávajú napríklad do otrávenej vody cukrom ako Coca Cola, Pepsi, Kofola a podobný hnus ohrozujúci a poškodzujúci verejné zdravie na čele so zmrzlinou, ale oni nie. Chodia si po vonku sa „schladiť“ predčasnou smrťou v kornútku, za ktorú nemajú problém si zaplatiť peniazmi, ktoré zarobili.
Takže zhrnuté a podčiarknuté, sprostí ľudia si vlastne za svoje zarobené peniaze kupujú predčasnú smrť ešte stále aj po vypustení alebo uniknutí rýchlo sa šíriaceho respiračného GMO vírusu…
Sná´ď k tomu už len napíšem jedno objasnenie, ktoré títo ľudia buď nevedia, alebo vedia, ale sú proste tak sprostí, že im to je jedno a pred svojim zdravím uprednostnia ukájanie závislosti na rafinovanom cukre, ktorý je 8x návykovejší než kokaín, no okrem toho spôsobuje odvápňovanie kostí. Biele krvinky, alfa a omega imunity, sa tvoria práve v kostnej dreni. Čo znamená, že na svoj vývoj a rast potrebujú práve dostatok vápnika. Vplyvom veľkého množstva rafinovaného cukru, aké je napríklad v zmrzline alebo v sladených žbrdnách, sa ich biele krvinky nedokážu dostatočne vyvinúť a opúšťajú kostnú dreň nedozreté a slabé, neschopné dostatočne chrániť ľudský organizmus okrem iného aj pred vírusmi. A verte mi, že tá biela sterilná voda, ktorú dnes volajú mlieko to nezachráni.
Ak by ste sa predsa len po prečítaní tohto článku nad sebou zamysleli a chceli spraviť pozitívnu životnú zmenu, určite odporúčam začať konzumovať celý mak, ten obsahuje zo všetkých potravín najviac vápnika. No musí byť celý, keďže pri jeho mletí sa uvoľňuje kadmium, ktoré zo zomletého maku organizmus vstrebe na rozdiel od celého maku, kde kadmium organizmus v „guľôčkach“ maku vytrávi von.

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Uhly pohľadu na konflikt na Ukrajine a mier

23.02.2023

Každá strana si predstavuje mier po svojom. Podľa západnej oligarchie a USA by bol mier, keby vládli celému svetu, získali ruské nerastné bohatstvo a všade by behali duševné transgedner poruchy, muži, čo si vo svojej pomätenosti myslia, že sú ženy a naopak. Ale to je duševná porucha, keď niekto nie je stotožnený so svojou prirodzenou a vrodenou identitou a sexualitou.Podľa [...]

Vidieť zatmenie Slnka holými očami je krásny zážitok

25.10.2022

V roku 2013 som si pri zatmení Slnka pomyslel, že Slnko je zakryté mesiacom. Mesiac slúži na odrážanie slnečného svetla, preto dochádza aj k „zatmeniu“ Zeme, na planétu Zem dopadá menej svetla. A to práve preto, že mesiac toto svetlo odráža naspäť do Vesmíru, preto ho na Zem dopadá menej, zhruba v podobnej intenzite ako pri západe alebo východe Slnka. A západ a [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 60924x
Priemerná čítanosť článkov: 1904x

Autor blogu

Kategórie