Založ si blog

Jednoduchý pospolitý ľud sa asi nikdy nepoučí

Máme pár rokov pravdepodobne po najťažšej fáze pandémie geneticky modifikovaného vírusu SARS-COV-2 a mnohí ľudia sa stále nepoučili….
Mnohí ľudia sú akosi zadebnení vo vlastných toxických myšlienkových bublinách, ktoré im strpčujú život a poškodzujú zdravie.
Ľudia na to mali veľa času, aby zistili, že veľké množstvá rafinovaného cukru, ktoré sa pridávajú napríklad do otrávenej vody cukrom ako Coca Cola, Pepsi, Kofola a podobný hnus ohrozujúci a poškodzujúci verejné zdravie na čele so zmrzlinou, ale oni nie. Chodia si po vonku sa „schladiť“ predčasnou smrťou v kornútku, za ktorú nemajú problém si zaplatiť peniazmi, ktoré zarobili.
Takže zhrnuté a podčiarknuté, sprostí ľudia si vlastne za svoje zarobené peniaze kupujú predčasnú smrť ešte stále aj po vypustení alebo uniknutí rýchlo sa šíriaceho respiračného GMO vírusu…
Sná´ď k tomu už len napíšem jedno objasnenie, ktoré títo ľudia buď nevedia, alebo vedia, ale sú proste tak sprostí, že im to je jedno a pred svojim zdravím uprednostnia ukájanie závislosti na rafinovanom cukre, ktorý je 8x návykovejší než kokaín, no okrem toho spôsobuje odvápňovanie kostí. Biele krvinky, alfa a omega imunity, sa tvoria práve v kostnej dreni. Čo znamená, že na svoj vývoj a rast potrebujú práve dostatok vápnika. Vplyvom veľkého množstva rafinovaného cukru, aké je napríklad v zmrzline alebo v sladených žbrdnách, sa ich biele krvinky nedokážu dostatočne vyvinúť a opúšťajú kostnú dreň nedozreté a slabé, neschopné dostatočne chrániť ľudský organizmus okrem iného aj pred vírusmi. A verte mi, že tá biela sterilná voda, ktorú dnes volajú mlieko to nezachráni.
Ak by ste sa predsa len po prečítaní tohto článku nad sebou zamysleli a chceli spraviť pozitívnu životnú zmenu, určite odporúčam začať konzumovať celý mak, ten obsahuje zo všetkých potravín najviac vápnika. No musí byť celý, keďže pri jeho mletí sa uvoľňuje kadmium, ktoré zo zomletého maku organizmus vstrebe na rozdiel od celého maku, kde kadmium organizmus v „guľôčkach“ maku vytrávi von.

Sprisahanie je skutočné

17.03.2024

Sprisahanie je skutočný preklad z anglického conspiracy. Slovo konšpirácia je nespisovný anglicizmus na zmätenie más v digitálnom online priestore. Pretože sprisahanie nevzniká ani sa neprejavuje písaním článkov, úvah či diametrálne odlišným politickým postojom. Sprisahanie elít z USA a Nemecka sa však aktuálne aplikuje na Ukrajine v plnej miere. Bayer, nemecká [...]

THC ako neuroprotektívny antioxidant

13.03.2024

THC je antioxidant, ktorý chráni mozgové neuróny pred glutamátovou toxicitou, avšak iba v jeho čistej forme. Samozrejme ani fajčením zeleného čaju, človek z čaju neprijme žiadne antioxidanty. Samozrejme pri zelenom čaji stačí teplota na ich vylúhovanie 70-80°C, pri THC je to však až nad 170°C. Všetky kanabinoidy totižto patria do skupiny antioxidantov. A keďže THC je [...]

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Poľsko interrupcie liberalizácia protest

Odporcovia liberalizácie interrupcií v Poľsku vyšli do ulíc Varšavy

14.04.2024 20:10

Poľský parlament totiž v piatok odhlasoval pokračovanie prác na návrhoch, ktoré by uvoľnili tieto prísne interrupčné pravidlá.

Korcok a Pellegrini

Aká kampaň, taký prezident? Čo rozhodlo prezidentské voľby?

14.04.2024 19:00

Víťaz prezidentských volieb je jasný, spoločenský pokoj zas v nedohľadne. Čo podľa vás rozhodlo voľby?

Olexandr Syrskyj

Syrskyj: Ukrajinci sa zahryzli do krajiny, no Rusov je násobne viac. Putin chce ovládnuť Časiv Jar do osláv 9. mája

14.04.2024 16:40

Časiv Jar, ktorý leží neďaleko od už ovládnutej Avdijivky, je pod neustálou paľbou.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 68016x
Priemerná čítanosť článkov: 2000x

Autor blogu

Kategórie