Založ si blog

Jednoduchý pospolitý ľud sa asi nikdy nepoučí

Máme pár rokov pravdepodobne po najťažšej fáze pandémie geneticky modifikovaného vírusu SARS-COV-2 a mnohí ľudia sa stále nepoučili….
Mnohí ľudia sú akosi zadebnení vo vlastných toxických myšlienkových bublinách, ktoré im strpčujú život a poškodzujú zdravie.
Ľudia na to mali veľa času, aby zistili, že veľké množstvá rafinovaného cukru, ktoré sa pridávajú napríklad do otrávenej vody cukrom ako Coca Cola, Pepsi, Kofola a podobný hnus ohrozujúci a poškodzujúci verejné zdravie na čele so zmrzlinou, ale oni nie. Chodia si po vonku sa „schladiť“ predčasnou smrťou v kornútku, za ktorú nemajú problém si zaplatiť peniazmi, ktoré zarobili.
Takže zhrnuté a podčiarknuté, sprostí ľudia si vlastne za svoje zarobené peniaze kupujú predčasnú smrť ešte stále aj po vypustení alebo uniknutí rýchlo sa šíriaceho respiračného GMO vírusu…
Sná´ď k tomu už len napíšem jedno objasnenie, ktoré títo ľudia buď nevedia, alebo vedia, ale sú proste tak sprostí, že im to je jedno a pred svojim zdravím uprednostnia ukájanie závislosti na rafinovanom cukre, ktorý je 8x návykovejší než kokaín, no okrem toho spôsobuje odvápňovanie kostí. Biele krvinky, alfa a omega imunity, sa tvoria práve v kostnej dreni. Čo znamená, že na svoj vývoj a rast potrebujú práve dostatok vápnika. Vplyvom veľkého množstva rafinovaného cukru, aké je napríklad v zmrzline alebo v sladených žbrdnách, sa ich biele krvinky nedokážu dostatočne vyvinúť a opúšťajú kostnú dreň nedozreté a slabé, neschopné dostatočne chrániť ľudský organizmus okrem iného aj pred vírusmi. A verte mi, že tá biela sterilná voda, ktorú dnes volajú mlieko to nezachráni.
Ak by ste sa predsa len po prečítaní tohto článku nad sebou zamysleli a chceli spraviť pozitívnu životnú zmenu, určite odporúčam začať konzumovať celý mak, ten obsahuje zo všetkých potravín najviac vápnika. No musí byť celý, keďže pri jeho mletí sa uvoľňuje kadmium, ktoré zo zomletého maku organizmus vstrebe na rozdiel od celého maku, kde kadmium organizmus v „guľôčkach“ maku vytrávi von.

Vidieť zatmenie Slnka holými očami je krásny zážitok

25.10.2022

V roku 2013 som si pri zatmení Slnka pomyslel, že Slnko je zakryté mesiacom. Mesiac slúži na odrážanie slnečného svetla, preto dochádza aj k „zatmeniu“ Zeme, na planétu Zem dopadá menej svetla. A to práve preto, že mesiac toto svetlo odráža naspäť do Vesmíru, preto ho na Zem dopadá menej, zhruba v podobnej intenzite ako pri západe alebo východe Slnka. A západ a [...]

Americká dem(ent)okracia sa zničí sama

23.09.2022

Údaje z výskumu americkej Princetonovej univerzity hovoria, že 90 percent amerických občanov, ktorí zarábajú menej ako zvyšných desať percent, má takmer nulový vplyv na politický kurz krajiny. Čo sa čudovať, Američania bez rozdielu, či si zvolia demokratov alebo republikánov, sú aj tak neustále utláčaní neoliberálnou ideológiou, ktorá je pretláčaná všade do nových [...]

Je konope/marihuana liek alebo jed?

12.08.2022

To či je konope liek alebo jed samozrejme záleží od mnohých premenných. Totižto konope známe aj ako marihuana môže byť aj liek aj jed v jednom, všetko záleží od spôsobu a dávky užitia, tak ako pri všetkom. Samozrejme je veľmi dôležité porovnávať konope s tvrdým alkoholom, ale k tomu neskôr.Ilegálne konope je pri jeho nesprávnom užití, teda fajčení jed. Keďže [...]

Ukrajina, Rusko, vojna

ONLINE: Bulharsko má pre Ukrajinu len ľahké zbrane, tanky nepošle

03.12.2022 07:40, aktualizované: 08:49

Bulharsko bolo spolu s Maďarskom a Rakúskom poslednou krajinou v Európskej únii, ktorá Ukrajine oficiálne nedodávala zbrane.

Mikuláš, Vianoce, čokoláda

Holanďania stále viac nechcú aby Čierny Peter bol čierny

03.12.2022 07:24

Holanďania sa čoraz viac stavajú proti čiernej tvári tradičnej sviatočnej postavy Zwarte Piet (Čierny Peter).

Roman Mikulec, Igor Matovič, Eduard Heger, parlament, odvolávanie, ôsmy pokus

Politológ z Trnavskej univerzity: Načo predčasné voľby? Veď v parlamente prechádzajú zákony

03.12.2022 07:20

Politológ Tomáša Jahelka pokladá za mierne zarážajúce, že prezidentka prichádza s myšlienkou predčasných volieb.

sex, vzťah, intimity

Indonézia sa chystá zákonom zakázať pohlavný styk mimo manželstva

03.12.2022 06:42

Indonézsky parlament plánuje v decembri prijať zákon, ktorým zakáže pohlavný styk mimo manželstva.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 54533x
Priemerná čítanosť článkov: 1818x

Autor blogu

Kategórie