Založ si blog

Podvod zvaný fact-checker

Žiadny digitálny software nie je schopný objektívnej interpretácie fyzickej reality. To je základný poznatok k tomu ako sa nedať oklamať ďalšou primitívnou formou nadvlády nad ľudskosťou akými sú tzv. fact-checkers.

Ďalším reálnym faktom je, že už len existencia mnohých týchto samozvaných overovateľov pravdy neguje ich zmysel. Keby boli fact-checkers reálne objektívne a na základe reálnych ľudských znalostí schopné interpretovať fyzickú realitu, nemuselo by ich existovať také veľké množstvo, ale stačil by jeden.

Ďalším faktom je, že každý fact-checker je naprogramový na objednávku nejakého duševného mrzáka, ktorý žije v domnení, že je jediným vlastníkom jedinej a správnej pravdy a všetko čo do nej nepatrí a jeho fact-checker neuznáva sa automaticky samozrejme musí stať konšpiračnou teóriou, aj keď sa samozrejme nejedná o žiadne sprisahanie, a tak sú falošne a mylne označované už aj bežné vedecké teórie za konšpiračné teórie, čo taktiež samozrejme len potvrdzuje nezmyselnosť a zavádzanie týmito tzv. fact-checkers.

Napr. najnovšie bola zistená CGI nahrávka digitálneho „prezidenta“ USA Jeoa Bidena, kde je jasne vidieť falošné digitálne CGI efekty ako mikrofóny prekrývajú jeho ruku a potom zrazu neprekrývajú, samozvaní fact-checkers začali tvrdiť, že sa jedná o optickú ilúziu svetla. Väčšiu kravinu som fakt v živote nečítal. Zaujímavé, že do teraz žiadna taka samozvaná optická ilúzia svetla nevznikla a jednak ani vzniknúť nemohla, pretože optická ilúzia je niečo úplne iné a vo fyzickej realite neexistuje. Pretože optické ilúzie sú len ľudským dielom, sú nakreslené, vyrobené, a taktiež je totálna blbosť aby vznikla optická ilúzia z interakcie ruky s mikrofónom, to je predsa totálny nonsens.

Tu jasne vidieť ako mnohé médiá ľudí zavádzajú a majú nás za úplných hlupákov. Smutné kam svet speje.

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Uhly pohľadu na konflikt na Ukrajine a mier

23.02.2023

Každá strana si predstavuje mier po svojom. Podľa západnej oligarchie a USA by bol mier, keby vládli celému svetu, získali ruské nerastné bohatstvo a všade by behali duševné transgedner poruchy, muži, čo si vo svojej pomätenosti myslia, že sú ženy a naopak. Ale to je duševná porucha, keď niekto nie je stotožnený so svojou prirodzenou a vrodenou identitou a sexualitou.Podľa [...]

Vidieť zatmenie Slnka holými očami je krásny zážitok

25.10.2022

V roku 2013 som si pri zatmení Slnka pomyslel, že Slnko je zakryté mesiacom. Mesiac slúži na odrážanie slnečného svetla, preto dochádza aj k „zatmeniu“ Zeme, na planétu Zem dopadá menej svetla. A to práve preto, že mesiac toto svetlo odráža naspäť do Vesmíru, preto ho na Zem dopadá menej, zhruba v podobnej intenzite ako pri západe alebo východe Slnka. A západ a [...]

osprey lietadlo

Pri Japonsku sa do mora zrútilo americké vojenské lietadlo

29.11.2023 08:29

Blízko ostrova Jakušima na juhozápade Japonska sa v stredu do oceánu zrútil americké armádne lietadlo V-22 Osprey s ôsmimi ľuďmi na palube.

Izrael, Palestína, rukojemníci, Pásmo Gazy

Izrael zadržal po začiatku vojny oveľa viac Palestínčanov, ako ich prepustil za rukojemníkov

29.11.2023 07:45

Izrael dostal zoznam rukojemníkov zadržiavaných v Pásme Gazy, ktorí majú byť prepustení Hamasom.

kwinterova

Šikana sa u nás často bagatelizuje, dospelí zlyhávajú tam, kde by mali ísť príkladom

29.11.2023 07:25

Sociálna pedagogička Katarína Winterová o šikane medzi deťmi, ale aj o tom, čo robiť, aby sa deti dokázali zastať jeden druhého.

Nehoda, ilustračná, sklo

Na Srí Lanke havaroval autobus s českými turistami, traja ľudia sú zranení

29.11.2023 07:12

Na Srí Lanke v stredu ráno havaroval autobus s českými turistami, keď sa na železničnom priecestí zrazil s vlakom.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 63740x
Priemerná čítanosť článkov: 1992x

Autor blogu

Kategórie