Založ si blog

Podvod zvaný fact-checker

Žiadny digitálny software nie je schopný objektívnej interpretácie fyzickej reality. To je základný poznatok k tomu ako sa nedať oklamať ďalšou primitívnou formou nadvlády nad ľudskosťou akými sú tzv. fact-checkers.

Ďalším reálnym faktom je, že už len existencia mnohých týchto samozvaných overovateľov pravdy neguje ich zmysel. Keby boli fact-checkers reálne objektívne a na základe reálnych ľudských znalostí schopné interpretovať fyzickú realitu, nemuselo by ich existovať také veľké množstvo, ale stačil by jeden.

Ďalším faktom je, že každý fact-checker je naprogramový na objednávku nejakého duševného mrzáka, ktorý žije v domnení, že je jediným vlastníkom jedinej a správnej pravdy a všetko čo do nej nepatrí a jeho fact-checker neuznáva sa automaticky samozrejme musí stať konšpiračnou teóriou, aj keď sa samozrejme nejedná o žiadne sprisahanie, a tak sú falošne a mylne označované už aj bežné vedecké teórie za konšpiračné teórie, čo taktiež samozrejme len potvrdzuje nezmyselnosť a zavádzanie týmito tzv. fact-checkers.

Napr. najnovšie bola zistená CGI nahrávka digitálneho „prezidenta“ USA Jeoa Bidena, kde je jasne vidieť falošné digitálne CGI efekty ako mikrofóny prekrývajú jeho ruku a potom zrazu neprekrývajú, samozvaní fact-checkers začali tvrdiť, že sa jedná o optickú ilúziu svetla. Väčšiu kravinu som fakt v živote nečítal. Zaujímavé, že do teraz žiadna taka samozvaná optická ilúzia svetla nevznikla a jednak ani vzniknúť nemohla, pretože optická ilúzia je niečo úplne iné a vo fyzickej realite neexistuje. Pretože optické ilúzie sú len ľudským dielom, sú nakreslené, vyrobené, a taktiež je totálna blbosť aby vznikla optická ilúzia z interakcie ruky s mikrofónom, to je predsa totálny nonsens.

Tu jasne vidieť ako mnohé médiá ľudí zavádzajú a majú nás za úplných hlupákov. Smutné kam svet speje.

Americká dem(ent)okracia sa zničí sama

23.09.2022

Údaje z výskumu americkej Princetonovej univerzity hovoria, že 90 percent amerických občanov, ktorí zarábajú menej ako zvyšných desať percent, má takmer nulový vplyv na politický kurz krajiny. Čo sa čudovať, Američania bez rozdielu, či si zvolia demokratov alebo republikánov, sú aj tak neustále utláčaní neoliberálnou ideológiou, ktorá je pretláčaná všade do nových [...]

Je konope/marihuana liek alebo jed?

12.08.2022

To či je konope liek alebo jed samozrejme záleží od mnohých premenných. Totižto konope známe aj ako marihuana môže byť aj liek aj jed v jednom, všetko záleží od spôsobu a dávky užitia, tak ako pri všetkom. Samozrejme je veľmi dôležité porovnávať konope s tvrdým alkoholom, ale k tomu neskôr.Ilegálne konope je pri jeho nesprávnom užití, teda fajčení jed. Keďže [...]

Jednoduchý pospolitý ľud sa asi nikdy nepoučí

01.07.2022

Máme pár rokov pravdepodobne po najťažšej fáze pandémie geneticky modifikovaného vírusu SARS-COV-2 a mnohí ľudia sa stále nepoučili…. Mnohí ľudia sú akosi zadebnení vo vlastných toxických myšlienkových bublinách, ktoré im strpčujú život a poškodzujú zdravie. Ľudia na to mali veľa času, aby zistili, že veľké množstvá rafinovaného cukru, ktoré sa [...]

policia 01-clanok W

Hamran: Nový dizajn policajných áut zvýši bezpečnosť, je to výrazný posun

01.10.2022 13:00

Podľa policajného prezidenta sa tým približujeme k štandardu v Európskej únii.

Peter Pellgrini

Pellegrini: Predstava ďalšieho roka a pol pod taktovkou Matoviča je desivá

01.10.2022 12:38

Líder Hlasu na sneme strany tiež povedal, že Matovič je najväčším zlom slovenskej politiky a že jediným riešením na ukončenie najväčšej politickej krízy na Slovensku sú predčasné parlamentné voľby.

Študovňa / Výbuch / Atentát /

Pri samovražednom útoku na študovňu v Kábule zomrelo najmenej 35 obetí

01.10.2022 11:49

Samovražedný útočník sa odpálil pri študovni, kde sa stovky študentov a študentiek pripravovali na prijímacie skúšky na univerzitu.

Rusko, Ukrajina, Krym, Vladimir Putin, Vladimir Konstantinov

Neverte, že po Kryme budú nasledovať ďalšie regióny, klamal Putin Ukrajincov

01.10.2022 11:40

Pred ôsmimi rokmi, po anektovaní Krymu, šéf Kremľa Vladimir Putin vo svojom prejave ubezpečoval Ukrajincov, že Rusko sa nechystá pohltiť ďalšie územia Ukrajiny.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 51980x
Priemerná čítanosť článkov: 1792x

Autor blogu

Kategórie