Založ si blog

Podvod zvaný fact-checker

Žiadny digitálny software nie je schopný objektívnej interpretácie fyzickej reality. To je základný poznatok k tomu ako sa nedať oklamať ďalšou primitívnou formou nadvlády nad ľudskosťou akými sú tzv. fact-checkers.

Ďalším reálnym faktom je, že už len existencia mnohých týchto samozvaných overovateľov pravdy neguje ich zmysel. Keby boli fact-checkers reálne objektívne a na základe reálnych ľudských znalostí schopné interpretovať fyzickú realitu, nemuselo by ich existovať také veľké množstvo, ale stačil by jeden.

Ďalším faktom je, že každý fact-checker je naprogramový na objednávku nejakého duševného mrzáka, ktorý žije v domnení, že je jediným vlastníkom jedinej a správnej pravdy a všetko čo do nej nepatrí a jeho fact-checker neuznáva sa automaticky samozrejme musí stať konšpiračnou teóriou, aj keď sa samozrejme nejedná o žiadne sprisahanie, a tak sú falošne a mylne označované už aj bežné vedecké teórie za konšpiračné teórie, čo taktiež samozrejme len potvrdzuje nezmyselnosť a zavádzanie týmito tzv. fact-checkers.

Napr. najnovšie bola zistená CGI nahrávka digitálneho „prezidenta“ USA Jeoa Bidena, kde je jasne vidieť falošné digitálne CGI efekty ako mikrofóny prekrývajú jeho ruku a potom zrazu neprekrývajú, samozvaní fact-checkers začali tvrdiť, že sa jedná o optickú ilúziu svetla. Väčšiu kravinu som fakt v živote nečítal. Zaujímavé, že do teraz žiadna taka samozvaná optická ilúzia svetla nevznikla a jednak ani vzniknúť nemohla, pretože optická ilúzia je niečo úplne iné a vo fyzickej realite neexistuje. Pretože optické ilúzie sú len ľudským dielom, sú nakreslené, vyrobené, a taktiež je totálna blbosť aby vznikla optická ilúzia z interakcie ruky s mikrofónom, to je predsa totálny nonsens.

Tu jasne vidieť ako mnohé médiá ľudí zavádzajú a majú nás za úplných hlupákov. Smutné kam svet speje.

Sprisahanie je skutočné

17.03.2024

Sprisahanie je skutočný preklad z anglického conspiracy. Slovo konšpirácia je nespisovný anglicizmus na zmätenie más v digitálnom online priestore. Pretože sprisahanie nevzniká ani sa neprejavuje písaním článkov, úvah či diametrálne odlišným politickým postojom. Sprisahanie elít z USA a Nemecka sa však aktuálne aplikuje na Ukrajine v plnej miere. Bayer, nemecká [...]

THC ako neuroprotektívny antioxidant

13.03.2024

THC je antioxidant, ktorý chráni mozgové neuróny pred glutamátovou toxicitou, avšak iba v jeho čistej forme. Samozrejme ani fajčením zeleného čaju, človek z čaju neprijme žiadne antioxidanty. Samozrejme pri zelenom čaji stačí teplota na ich vylúhovanie 70-80°C, pri THC je to však až nad 170°C. Všetky kanabinoidy totižto patria do skupiny antioxidantov. A keďže THC je [...]

Jazyk (všetkých) politikov je navrhnutý tak, aby lož znela pravdivo

02.04.2023

A dokonale nás o tom presviedča história. Historické fakty, aj také spred desiatich rokov. Keď bol ešte premiér Róbert Fico a zázračne vtedy nebol proruský, ako sa teraz falošne tvári, aby si znovu získal priazeň voličov. Nie, bol a aj vždy bude čistokrvný proamerický demokrat. Stačí si spomenúť na jeho cestu za Obamom a Bidenom, áno tým prezidentom Bidenom, ktorý bol [...]

Volodymyr Zelenskyj, Singapur

Lídri G7 sa dohodli - Ukrajina dostane 50 miliárd dolárov, pomôžu ruské aktíva

12.06.2024 22:18

"Máme dohodu," uviedol v stredu nemenovaný francúzsky predstaviteľ s tým, že išlo o iniciatívu USA.

fico, handlová, atentát

Polícia hľadá svedkov atentátu na Fica. Žiada o pomoc s identifikáciou

12.06.2024 21:45

Policajti žiadajú o pomoc s identifikáciou osôb.

Jadrová ponorka / Kazaň / Kuba /

Ruská ponorka a bojové lode priplávali na Kubu, vítali ich domáci. Podľa USA nie sú hrozbou

12.06.2024 19:01

Zoskupenie predtým vykonalo cvičenie s použitím rakiet v Atlantickom oceáne.

parlament

Zaviesť by sa mohlo tzv. právo na opravu aj nové pravidlá pre diskutérov

12.06.2024 18:14

SNS tiež navrhuje zavedenie osobitných povinností pre prevádzkovateľov spravodajských webových portálov umožňujúcich diskusiu k článkom.

otvorenamysel

Každý je taký aký sám chce byť, kto na to nikdy nepríde chce byť hlupák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 70453x
Priemerná čítanosť článkov: 2072x

Autor blogu

Kategórie